مقالات لیپوساکشن

هزینه لیپوساکشن سینه ها در تهران چقدر است؟

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه عمل لیپوساکشن سینه

لیپوساکشن سینه جز عمل های زیبایی است که در تناسب اندام بانوان تاثیر زیادی دارد. با انجام لیپوساکشن، سینه ها فرم ایده‌ آلی به خود گرفته و با دیگر اعضای بدن تناسب پیدا می کنند. این عمل در صورتی باید انجام شود که سینه ها بیش از حد بزرگ بوده و نتوان با استفاده از روش های دیگر حجم و فرم آن ها را تغییر داد. یکی از مواردی که بیماران در انتخاب پزشکان به آن توجه دارند، مهارت و تجربه جراح است. همینطور متقاضیان به دنبال پیدا کردن پزشکانی هستند که این عمل را با کمترین هزینه ممکن انجام دهند. هر پزشکی که از مهارت بالاتری در انجام لیپوساکشن سینه برخوردار باشد قطعاً دستمزد بالاتری دریافت می کند. افرادی که قصد انجام لیپوساکشن یا دیگر روشهای پیکرتراشی سینه را دارند باید معیار اصلی خود را مهارت جراح قرار داده و تنها بر اساس معیار هزینه، جراح را انتخاب نکنند.

مشاوره و استعلام هزینه جراحی

09120245946

09129241081

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

قیمت عمل لیپوساکشن سینه در تهران

هزینه ‌ای که برای لیپوساکشن سینه در تهران دریافت می شود ممکن است با دیگر شهرها یکسان نباشد. در واقع یکی از عواملی که روی این هزینه تاثیر می گذارد شهری است که عمل در آن انجام می شود. حتی نمی توان گفت این هزینه در تمام نقاط تهران یکسان است. بنابراین اگر شما در تهران یا هر شهر دیگری هستید تا زمانی که توسط پزشک مورد نظر خود معاینه نشوید نمی توانید از هزینه قطعی لیپوساکشن سینه مطلع شوید.

قیمت عمل لیپوساکشن سینه سال 99

هزینه عمل لیپوساکشن سینه در سال 1400 و 99

قیمت لیپوساکشن سینه در سال 99 و 1400 به دلیل افزایش قیمتی که هر ساله اعمال می ‌شود بیشتر از گذشته است. عمل های زیبایی و عمل های درمانی هر ساله درصدی افزایش قیمت خواهند داشت. البته این افزایش نسبت به هزینه ای که پزشک در سال قبل دریافت کرده است تعیین می‌ شود زیرا پزشک های مختلف هزینه یکسانی را از بیمار دریافت نمی ‌کنند. هر ساله قیمت جراحی های زیبایی حدود 20 تا 30 درصد افزایش پیدا می‌ کند. به طور تخمینی می توان هزینه ای بین 10 تا 13 میلیون تومان را برای هزینه عمل لیپوساکشن سینه در سال 99 و 1400 در نظر داشت.

هزینه روشهای مختلف عمل لیپوساکشن سینه

روشهای مختلفی برای انجام عمل لیپوساکشن سینه وجود دارد. هر کدام از این روش ‌ها جزئیات مربوط به خود را داشته و دارای هزینه متفاوتی هستند. همچنین مدت زمان انجام هر کدام از این عمل‌ ها با دیگر روش ها متفاوت است. برخی از این روش ها قدیمی شده و دیگر انجام نمی شود. اما برخی دیگر تکامل یافته روش های قبل بوده و امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. در بخش های بعد به بیان هزینه چند روش مرسوم لاغری سینه با استفاده از لیپوساکشن می پردازیم.

هزینه عمل لیپوماتیک سینه

عمل لیپوماتیک سینه در واقع تکامل یافته ی لیپوساکشن و روشهای قدیمی است. در این روش بافت های اطراف کمتر آسیب دیده و عوارض کمتری برای بیمار به وجود می آید. در واقع در حین انجام لیپوماتیک سینه ارتعاشات لازم برای جدا کردن چربی ها با استفاده از کانولا ایجاد می شود. این ارتعاشات فشار یکنواختی به چربی ها وارد می کنند. جراح در حین انجام این عمل با دقت و تمرکز بالاتری کار خود را انجام می ‌دهد. هزینه لیپوماتیک سینه بیشتر از لیپوساکشن است که این موضوع به دلیل بیشتر بودن مزایای لیپوماتیک است.

هزینه عمل لیپوماتیک سینه

قیمت عمل لیپوساکشن سینه با دستگاه پال

دستگاه پال به این منظور ساخته شد که در حین انجام عمل به جراح فشار زیادی وارد نشود و دقت عمل بیشتر شود. در واقع دستگاه پال ارتعاشاتی را ایجاد کرده و باعث سست شدن چربی ها می شود. به این ترتیب جراح تمرکز بالاتری برای استخراج چربی ها دارد و نتایج بهتری نیز حاصل می شود. این دستگاه باعث می ‌شود پزشک بتواند در زمان کمتری چربی بیشتری را جدا کند. دوره نقاهت لیپوساکشن پال کوتاه تر بوده و بیمار سریع تر بهبود پیدا می ‌کند. این موارد باعث می ‌شوند که هزینه عمل لیپوساکشن سینه به روش پال مقداری بیشتر باشد.

هزینه عمل لیپوساکشن سینه به روش اولترازد

لیپوساکشن سینه به روش الترازد با استفاده از امواج فراصوت انجام می شود. این امواج قدرت بالایی داشته و چربی ها را به بخش های کوچک تر تبدیل می کنند. در نتیجه به راحتی چربی ها خارج می شود. لیپوساکشن اولترازد ممکن است به اندازه دیگر روش ها دقیق نباشد و امروزه کمتر از آن استفاده می شود.

عوامل موثر در هزینه عمل لیپوساکشن سینه

برای تعیین قیمت عمل لیپوساکشن سینه باید به عوامل زیادی توجه داشت. جراح در تعیین هزینه مربوط به هر بیمار باید تمامی جوانب را در نظر بگیرد. از مهمترین فاکتورها در تعیین هزینه نهایی این عمل می توان به مهارت و تجربه جراح اشاره کرد.

شرایط بیمار

یکی از مهم ترین عواملی که در تعیین قیمت جراحی لیپوساکشن سینه باید به آن توجه شود وضعیت سینه های بیمار است. حجم تغییرات و وسعت جراحی برای هر فرد متفاوت است و این مسئله ضرورت معاینه اولیه را برای تعیین هزینه نهایی مشخص می کند.

تجربه و مهارت جراح

بدون شک اصلی ترین عامل تعیین کننده هزینه عمل های زیبایی مهارت جراح می باشد. هر چه پزشک رزومه موفق تر و بهتری داشته باشد دستمزد وی بالاتر است. فرد متقاضی با مشاهده سوابق کاری و نمونه کارهای پزشک می تواند میزان مهارت او را تشخیص دهد. اکیدا توصیه می‌ شود حتی اگر هزینه زیادی را پرداخت می کنید عمل خود را به پزشکی کاربلد بسپارید.

شهر انجام عمل

هزینه انجام عمل های زیبایی در شهرهای مختلف متفاوت است. باید در تعیین قیمت ها به وضعیت اقتصادی مردم آن شهر توجه شود تا افراد در صورت لزوم توانایی انجام این عمل را داشته باشند. به طور معمول در شهرهای کوچک تر هزینه کمتری در نظر گرفته می شود.

هزینه بیمارستان و مرکز جراحی

یکی از عوامل دیگر که در تعیین قیمت عمل لیپوساکشن سینه موثر است هزینه‌ ای است که باید بابت اتاق عمل پرداخت شود. این قیمت بر اساس امکانات اتاق عمل تعیین می شود.


به این محتوا رای دهید..

۹
۳
( امتیاز : ۷۵%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081