مقالات لیپوساکشن

هزینه جراحی لیپوساکشن غبغب و گردن در سال 1400 تهران

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه عمل لیپوساکشن غبغب و گردن

عمل لیپوساکشن گردن و غبغب یکی از بهترین راه ها برای از بین بردن چربی های این قسمت و فرم دهی آن است. عوامل مختلفی ممکن است باعث به وجود آمدن غبغب شود. در بیشتر موارد غبغب بر اثر افتادگی عضلات گردن و صورت و یا جمع شدن چربی در زیر چانه به وجود می آید. چربی های جمع شده در ناحیه گردن و غبغب دارای حجم کمتری نسبت به دیگر اعضای بدن بوده و به همین دلیل هزینه انجام لیپوساکشن در این قسمت مقداری کمتر است. در این مقاله توضیحات کاملی را درباره قیمت لیپوساکشن غبغب و گردن ارائه می ‌دهیم. اگر قصد انجام این عمل را دارید این مقاله را مطالعه کنید.

مشاوره و استعلام هزینه جراحی

لطفا صبور باشید. این شماره پزشک مشاور است. در صورت عدم پاسخگویی با شما تماس حاصل می شود.

09129241081

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

قیمت عمل لیپوساکشن غبغب و گردن

هزینه عمل لیپوساکشن غبغب در سال 1400 و 99

قیمت لیپوساکشن غبغب در سال 1400 از عوامل زیادی تاثیر می گیرد. هر چه مهارت پزشک و چربی‌ های جمع شده در این ناحیه بیشتر باشد هزینه جراحی هم بیشتر است. در سال 1400 نسبت به 99 هزینه این عمل از 20 تا 30 درصد افزایش داشته است و به حدود 6 تا 16 میلیون تومان رسیده است. هر چه از تجهیزات بهتری برای این عمل استفاده شود هزینه آن هم بالا می رود. عمل های زیبایی دارای تعرفه مشخصی در زمینه هزینه نیستند و همین موضوع باعث شده است قیمت پیشنهادی جراحان باهم متفاوت باشد. بنابراین اکثر بیماران پزشک را بر اساس هزینه که می ‌توانند بپردازند انتخاب می کنند.

هزینه عمل لیپوساکشن غبغب و گردن در تهران

قیمت لیپوساکشن غبغب و گردن در تهران با شهرهای دیگر متفاوت است و به دلیل مهارت و تعدد جراحان در این شهر، قیمت بیشتری در نظر گرفته می شود. همانطور که در بخش های قبلی بیان کردیم عوامل زیادی در تعیین قیمت این جراحی تعیین کننده هستند. یکی از این عوامل شهری است که بیمار قصد دارد جراحی خود را در آنجا انجام دهد. البته منظور این نیست که این هزینه ها در تهران یکسان است. در شهر تهران هم این هزینه ها برای جراحان مختلف اختلافاتی با هم دارد.

قیمت لیپوساکشن غبغب سال 99

عوامل موثر در تعیین قیمت عمل لیپوساکشن غبغب

هزینه لازم برای عمل لیپوساکشن غبغب بر اساس پارامترهای مختلفی مشخص می ‌شود. جراح با در نظر گرفتن این پارامتر ها و معاینه حضوری، هزینه را به مراجع اعلام می ‌کند. در ادامه این عوامل تعیین کننده را بیان می کنیم.

  • مهارت و تجربه جراح اصلی ترین فاکتور در این زمینه است.
  • مقدار چربی و بافت اضافی ناحیه غبغب و گردن هم در نظر گرفته می شود. حجم جراحی و وسعت عمل از عواملی است که هزینه را تغییر می دهد.
  • یک عامل تعیین کننده در قیمت این جراحی شهر انجام آن است.
  • مقدار دستمزدی که دستیاران پزشک دریافت می کنند.
  • هزینه ‌ای که به مرکز جراحی برای هر عمل پرداخت می‌ شود هم در نظر گرفته می ‌شود.

هزینه روش های مختلف لیپوساکشن غبغب و گردن

عمل لیپوساکشن با استفاده از روش‌ های مختلفی انجام می‌ شود که این موضوع بر قیمت عمل تاثیر دارد. هر کدام از روش ها به تجهیزات خاص نیاز داشته و زمان و انرژی لازم در هر کدام متفاوت است. معمولاً جراحان از روش هایی استفاده می کنند که در انجام آن تبحر بیشتری داشته باشند. هزینه هر روش قبل از انجام عمل به بیمار اعلام می شود. بهترین پزشکان معمولاً در انجام همه روش های لیپوساکشن غبغب و گردن تبحر کافی دارند.

هزینه عمل لیپوماتیک غبغب

می ‌توان گفت روش لیپوماتیک همان لیپوساکشن است که به روز شده و ارتقاء پیدا کرده است. این روش خطر کمتری برای بیمار داشته و دقیق تر انجام می شود. هزینه لیپوماتیک غبغب و گردن فرق زیادی با لیپوساکشن ندارد اما تقریبا ده درصد بیشتر است.

هزینه لیپوساکشن غبغب با دستگاه پال

لیپوساکشن با دستگاه پال یکی از بهترین روش ها برای استخراج چربی اعضای مختلف بدن است. این دستگاه ارتعاشاتی را تولید کرده و به این ترتیب چربی ها را سست و تخریب می کند. جراح دیگر لازم نیست برای جدا کردن چربی ها فشاری را وارد کند و با انرژی بیشتری عمل را انجام می ‌دهد‌. این موارد باعث می‌ شود نتیجه بهتر و دقیق تری حاصل شود و در نهایت قیمت عمل لیپوساکشن غبغب با دستگاه پال مقداری بیشتر از روش ‌های سنتی باشد.

هزینه لیپوساکشن غبغب به روش اولترازد

در لیپوساکشن غبغب به روش الترازد از امواج ماوراء صوت برای تضعیف بافت چربی ها استفاده می شود. این امواج قدرت بالایی داشته و چربی ها را به راحتی خرد می کنند. هزینه این روش را تنها زمانی می توان مشخص کرد که بیمار معاینه شود. نسبت به روش های دیگر از این روش کمتر استفاده می ‌شود.


به این محتوا رای دهید..

۲۶
۴۱
( امتیاز : ۳۹%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081