مقالات لیپوساکشن

هزینه عمل لیپوساکشن صورت و بوکال در تهران سال 99

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه عمل لیپوساکشن صورت و بوکال

لیپوساکشن صورت و بوکال به منظور کاهش چربی های اضافی صورت و در نهایت زاویه سازی و فرم دهی صورت استفاده می ‌شود. جمع شدن چربی در این ناحیه در اکثر مواقع به دلیل چاقی است. البته ممکن است برخی افراد به دلایل ژنتیکی صورت های گرد داشته باشند. امروزه سلیقه ها به سمت داشتن صورت زاویه دار رفته است و از روش های مختلفی به این منظور استفاده می شود. عمل لیپوساکشن صورت یکی از راه حل های تقریبا دائمی به این منظور است که در ادامه قصد بررسی قیمت و هزینه این عمل و عوامل موثر بر آن را داریم.

مشاوره و استعلام هزینه جراحی

09120245946

09129241081

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

هزینه عمل لیپوساکشن صورت و بوکال

هزینه عمل لیپوساکشن صورت در سال 1400 و 99

یکی از بهترین روش ها برای فرم دهی به صورت لیپوساکشن است. بافت های چربی که در بین عضلات و پوست قرار دارند باعث گرد شدن یا در اصطلاح تپل شدن صورت می‌شوند. لیپوساکشن این چربی ها را خارج کرده و باعث زاویه سازی صورت می شود. شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که قیمت لیپوساکشن صورت در سال 1400 برای من چقدر است. برای پاسخ به این سوال باید بگویم که هزینه این عمل در سال جاری مقداری افزایش پیدا کرده است. اگر شما هم قصد انجام این عمل را دارید و می خواهید از قیمت آن باخبر شوید باید به پزشک مراجعه کنید. به طور میانگین برای انجام لیپوساکشن صورت در سال 99 و 1400 باید هزینه ای بین 8 تا 18 میلیون تومان را در نظر داشت.

هزینه لیپوساکشن بوکال و صورت

منظور از عمل لیپوساکشن بوکال برداشتن چربی های اطراف دیواره دهان است. در این جراحی برش هایی در داخل دهان ایجاد شده و چربی ها خارج می شوند اما لیپوساکشن صورت ممکن است در تمام نقاط صورت انجام ‌شود. بنابراین لیپوساکشن بوکال و صورت شامل دو عمل می باشد. در اکثر موارد قصد اصلی فرد از انجام این دو عمل زاویه دار کردن صورت است. برای تعیین قیمت لیپوساکشن بوکال و صورت باید در نظر داشته باشیم که دو عمل همزمان با هم انجام می شوند. علاوه بر این یک مورد پارامترهای دیگری هم بر این هزینه تاثیر می گذارند که در ادامه به آنها می پردازیم.

هزینه عمل لیپوساکشن صورت در تهران

می ‌توان گفت شهر محل انجام لیپوساکشن صورت و بوکال بر هزینه ها تاثیر می گذارد اما نمی توان آن را یک عامل اصلی به حساب آورد. دلیل این موضوع این است که جراحان در شهر تهران با هزینه متفاوتی لیپوساکشن را انجام می دهند. اگر بخواهیم به طور میانگین حساب کنیم قیمت لیپوساکشن صورت در تهران بیشتر از شهرهای کوچک است و در مقابل کیفیت عمل و مهارت جراح بیشتر است.

قیمت زاویه سازی صورت و بوکال در تهران

هزینه عمل لیپوساکشن صورت و غبغب

معمولاً افرادی که در صورت دچار افزایش چربی هستند در ناحیه گردن و زیر چانه هم این مشکل را دارند. زاویه دار کردن صورت بدون توجه کردن به غبغب و گردن امکان پذیر نیست. در این موارد الزامی است صورت و غبغب با هم عمل شوند. در غیر این صورت تناسب صورت به کلی به هم می ‌خورد. در چنین شرایطی هزینه عمل بیشتر از مواردی است که فقط صورت و یا غبغب به تنهایی عمل می شود.

عوامل موثر در هزینه عمل لیپوساکشن بوکال و صورت

یک عامل اصلی در تعیین قیمت عمل لیپوساکشن بوکال و صورت مهارت جراح است. قطعاً هر پزشکی که تخصص بالاتری در این زمینه دارد هزینه بیشتری دریافت می کند. یک عامل مهم دیگر حجم چربی است که در صورت و غبغب جمع شده است. به همین دلیل است که گفته می شود شرایط بیماران با هم متفاوت است زیرا هر کسی به اندازه ای دچار تجمع چربی و برآمدگی در این قسمت می باشد.

مبلغی که مراکز جراحی برای هر عمل تعیین می کنند در رقم نهایی موثر است. این مبلغ به مدت زمان عمل و تجهیزات مورد نیاز بستگی دارد. منطقه ی جغرافیایی مطب جراح و مرکز جراحی هم در تعیین هزینه بی تاثیر نیست. هزینه هایی از جمله هزینه آزمایشات، دارو، لباس و... هم باید در نظر گرفته ‌شود.

قیمت روش های مختلف لیپوساکشن بوکال و صورت

لیپوساکشن صورت و بوکال با روش های مختلفی انجام می شود که هر کدام قیمت و هزینه خاصی دارند. لیپوساکشن دارای چند روش است که هر کدام از آن ها معایب و مزایای مربوط به خود را داشته و از نظر هزینه ای هم با یکدیگر متفاوت هستند. علاوه بر این شرایط بیمار و مهارت پزشکان هم روی هزینه هر روش تاثیر می گذارد.

هزینه عمل لیپوماتیک بوکال و صورت

هزینه لیپوماتیک صورت و بوکال دارای مقادیر متفاوتی است. لیپوماتیک صورت و بوکال با استفاده از کانولای هوشمند انجام می‌ شود. بنابراین لیپوماتیک در ناحیه ای همانند صورت که دارای حساسیت بالایی است یک گزینه مناسب است. مزایای بالای عمل لیپوماتیک صورت در هزینه آن موثر بوده و مقداری آن را افزایش می ‌دهند.

هزینه لیپوساکشن صورت و بوکال

هزینه عمل لیپوساکشن صورت با دستگاه پال

دستگاه پال کاملاً هوشمند بوده و در حین انجام عمل به جراح کمک بسیاری می‌ کند. این دستگاه دارای حرکاتی به سمت عقب و جلو بوده و به این ترتیب چربی ها را خورد و جدا می کند. قیمت دقیق لیپوساکشن صورت با دستگاه پال مشخص نیست اما می ‌توان گفت که از روش های پرخطر و قدیمی، بیشتر است. مدت زمان عمل لیپوساکشن صورت با دستگاه پال کوتاه است.

هزینه عمل لیپوساکشن صورت به روش الترازد

اولترازد در واقع نسل چهارم فناوری التراسوند می باشد. با پیشرفت هایی که در این روش حاصل شده است می توان از آن برای نقاط حساس مانند صورت هم استفاده کرد. در این روش احتمال آسیب رسیدن به دیگر اعضای صورت به حداقل رسیده است. قیمت لیپوساکشن به روش اولترازد بیشتر از روش ‌های قدیمی کاهش چربی صورت است.


به این محتوا رای دهید..

۹
۱
( امتیاز : ۹۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081