مقالات تزریق چربی

از کجا دکتر خوب برای عمل تزریق چربی پیدا کنیم؟

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

بهترین جراح تزریق چربی

ممکن است برخی افراد به عمل تزریق چربی دیدی مشابه تزریق بوتاکس یا فیلر داشته باشند. اما حقیقت این است که عمل تزریق چربی یک فرآیند حساس و دو مرحله ای است که نیاز به دقت و ظرافت زیادی دارد و همین امر ضرورت مراجه به بهترین پزشک تزریق چربی را دو چندان می کند. بهترین پزشک تزریق چربی در وهله اول باید صلاحیت و مجوز انجام این جراحی را داشته باشد. این فرد باید بتواند عمل تزریق چربی را به گونه ای انجام دهد که نتیجه ماندگاری را به فرد بدهد. این عمل در بخش های مختلفی از بدن انجام می شود و دارای حساسیت بالایی است. بنابراین باید به جراحی مراجعه شود که این عمل را به خوبی انجام دهد.

مشاوره و استعلام هزینه جراحی

09120245946

09129241081

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

بهترن دکتر تزریق چربی تهران

بهترین دکتر تزریق چربی در تهران

بهترین جراح تزریق چربی در تهران باید در انجام تزریق چربی در نواحی مختلف بدن تبحر بالایی داشته باشد. برای اینکه بتوانیم یک جراح خوب در زمینه انجام تزریق چربی پیدا کنیم باید به سوابق کاری وی نگاه کنیم. مهارت در این عمل نیازمند مهارت در دو روش لیپوماتیک و همینطور تزریق دوباره چربی است. بیمار می بایست اطلاعات خود را افزایش دهد و با افرادی که توسط جراح مورد نظر عمل شده‌ اند مشورت کند. در شهر تهران جراحان زیادی هستند که این عمل را انجام می ‌دهند بنابراین پیدا کردن بهترین پزشک تزریق چربی در تهران مستلزم این است که بیمار بداند بر اساس چه معیاری باید دکتر خود را انتخاب کند.

بهترین دکتر تزریق چربی به روش بادی جت

تزریق چربی بادی جت یکی از جدیدترین روش های این عمل است. در این روش از فشار آب برای جدا کردن و سست کردن چربی ها استفاده می شود‌. بهترین جراح تزریق چربی به روش بادی جت باید بتواند علاوه بر تزریق چربی، خارج کردن چربی ها را هم به بهترین نحو و به مقدار لازم انجام دهد. از چربی های خارج شده در این روش می ‌توان برای تزریق در نواحی مختلف بدن استفاده کرد. جراح باید بتواند بدون آسیب رسیدن به چربی ها عمل را انجام دهد. همچنین باید بتواند تزریق چربی و لیپوماتیک به طور همزمان را به بهترین شکل انجام دهد.

بهترین دکتر تزریق چربی به روش نانوفت

روش انجام تزریق چربی به روش نانوفت مقداری متفاوت با متدهای دیگر است. در این روش جراح باید چربی ها را خرد و فیلتر کند. با این کار از چربی ها یک مایع غلیظ به جا می ماند. بهترین جراح تزریق چربی نانوفت باید بتواند این مرحله و پروسه را با دقت بالایی انجام دهد. مایعی که به جا می ماند دارای درصد بالایی از سلولهای بنیادی است. این موضوع باعث می شود ماندگاری تزریق چربی که با روش نانوفت خالص سازی شده است، بیشتر شود. پس از فرآوری چربی ها عمل تزریق چربی در ناحیه مورد نظر انجام می شود.

دکتر خوب تزریق چربی به باسن

مقدار مورد نیاز تزریق چربی به باسن در افراد مختلف، متفاوت است. جراح باید بتواند عضوی را انتخاب کند که چربی لازم و کافی را برای برداشت داشته باشد. تزریق چربی به باسن نیازمند ایجاد تناسب بین باسن و همینطور ناحیه شکم و پهلو و ران است تا حالت ساعت شنی بدن به خوبی دیده شود. بهترین دکتر تزریق چربی به باسن، برداشت و هم تزریق چربی را به اندازه کافی انجام می دهد.

جراح خوب تزریق چربی

بهترین دکتر تزریق چربی به سینه

تزریق چربی در ناحیه سینه ها هم یک عمل بسیار حساس است. در این عضو یک نکته مهم وجود دارد و آن تقارن است. بهترین جراح تزریق چربی سینه باید بتواند تقارن بین دو سینه حفظ کند. همچنین انتخاب کاندیدای مناسب هم از وظایف اصلی دکتر تزریق چربی است. چرا که استفاده از چربی برای فرم دهی سینه ممکن است برای همه افراد مناسب نبوده و حتی منجر به بروز عفونت شود.

مشاوره و استعلام هزینه جراحی

09120245946

09129241081

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

پزشک خوب برای تزریق چربی به دست

تزریق چربی به دست بسته به شرایط موجود ممکن است برای یک یا هر دو دست انجام شود. این عمل برای افرادی مناسب است که دست های لاغری دارند. جراح خوب تزریق چربی به دست باید بتواند عمل را به شکلی انجام دهد که حالت طبیعی دست ها به هم نخورد و سطح پوست بعد از عمل صاف و کشیده شود.

بهترین دکتر تزریق چربی به واژن

واژن هم بر اثر عوامل مختلفی تغییر شکل داده و فرم خود را از دست می دهد. بهترین دکتر تزریق چربی به واژن باید بتواند به اندازه کافی چربی در این ناحیه تزریق کند. این عمل در حالت بی حسی انجام شده و بیمار دردی را احساس نمی کند. در صورت بالا بودن مهارت جراح پس از این عمل واژن فرم جوان تر و بهتری به خود می‌ گیرد.

دکتر ماهر برای تزریق چربی به لب

یکی از ویژگی های جراح خوب برای تزریق چربی به لب این است که فرم آن پس از این عمل حالت طبیعی داشته باشند. به این منظور نباید بیش از حد چربی در این ناحیه تزریق شود.

تزریق چربی به گونه توسط بهترین دکتر

امروزه اکثر افراد می ‌خواهند صورت زاویه داری داشته باشند. به همین دلیل تزریق چربی به گونه و همینطور خط فک طرفدار زیادی پیدا کرده است. جراح باید سعی خود را به کار گیرد که گونه ها حالت طبیعی داشته و صورت فرم مصنوعی و عروسکی به خود نگیرد.

بهترین دکتر تزریق چربی به پیشانی

با افزایش سن پیشانی دچار چروک می‌ شود و سن بیشتر به نظر می ‌رسد. جراح خوب باید بداند برای هر فرد چقدر چربی تزریق کند که حالت غیرطبیعی نداشته باشد. استفاده از چربی بدن برای این ناحیه باعث طبیعی بودن نتایج و ماندگاری بیشتر آن می شود.

دکتر خوب تزریق چربی به خط اخم

برخی افراد به طور طبیعی دارای خط اخم در پیشانی هستند. این موضوع در برخی افراد به گونه ای است که در حالات مختلف صورتشان به یک شکل به نظر می رسد. با انجام تزریق چربی به خط اخم می توان این مشکلات را رفع کرد. یک جراح خوب باید به میزان چربی که در این ناحیه تزریق می شود توجه داشته باشد و همچنین باید مراقب باشد که به دیگر اعضای صورت آسیب وارد نشود.

بهترین دکتر تزریق چربی به باسن

ویژگی های جراح خوب تزریق چربی

  • بهترین مشاوره را به بیمار می دهد و در صورت نیاز از روش های جایگزین استفاده می کند.
  • پزشک خوب تزریق چربی باید بتواند لیپوماتیک را با کمترین جراحت و بدون آسیب به دیگر اعضا انجام دهد و لاغری موضعی مد نظر را به خوبی ایجاد کند.
  • تزریق توسط بهترین جراح به مقدار کافی انجام می شود که بعد از جذب درصدی از آن، نتیجه مورد نظر بیمار دیده شود.
  • قبل از انجام جراحی بیمار را معاینه کرده و به خواسته های او گوش می دهد.
  • سوابق پزشکی بیمار را به دقت بررسی می کند.

چه پزشکانی مجاز به عمل تزریق چربی هستند؟

در وهله اول پزشکانی مجاز به عمل تزریق چربی هستند که مجوز های پزشکی انجام این عمل را داشته باشند متخصصان جراحی زیبایی و پلاستیک بهترین گزینه برای این عمل هستند زیرا هم با روش لیپوماتیک و هم فرآیند تزریق آشنایی کامل دارند. همچنین جراحی باید این عمل را انجام دهد که در اعضای مختلف بدن می تواند تزریق چربی را به خوبی انجام دهد. در برخی از مراکز زیبایی جراح خود عمل زیبایی تزریق چربی را انجام نداده و عمل توسط دستیاران او انجام می ‌شود که این عمل بسیار نامناسب و باعث زیان می شود.

ضرورت انجام عمل تزریق چربی به بدن توسط بهترین جراح

تزریق چربی هم همانند دیگر عمل های زیبایی دارای حساسیت بالایی است. در برخی از موارد این عمل در سطح وسیع تری انجام می ‌شود و تهاجمی به حساب می ‌آید. دکتر تزریق چربی علاوه بر این عمل باید بتواند عمل لیپوماتیک را به خوبی انجام دهد. لیپوماتیک باعث ایجاد لاغری موضعی و تزریق چربی باعث فرم دهی و افزایش حجم ناحیه دیگر می شود. مسئله مهم برقراری تعادل بین این دو ناحیه است. همچنین مهارت جراح تزریق چربی باعث می شود تا دو عمل سنگین را به خوبی و در کمترین زمان بیهوشی انجام دهد. بنابراین حتما و حتما برای تزریق چربی به هر نقطه بدن به بهترین جراح و پزشک مراجعه کنید.


به این محتوا رای دهید..

۱
۰
( امتیاز : ۱۰۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081