مقالات لیپوساکشن

بهترین جراح لیپوساکشن در تهران و کشور

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

بهترین جراح لیپوساکشن

بهترین دکتر لیپوساکشن باید در زمینه های مختلف بهترین باشد. بهترین جراح لیپوساکشن کسی است که بتواند در تمام اعضای بدن این عمل را به بهترین شکل انجام دهد. لیپوساکشن از اولین روش هایی است که برای بیرون کشیدن چربی های موضعی بدن مورد استفاده قرار گرفته است و فشار لازم برای آن در حین عمل توسط خود جراح وارد می شود، بنابراین مهارت و ظرافت در این زمینه اهمیت زیادی دارد. در ادامه نکاتی را بیان می کنیم تا متقاضیان عمل بتوانند راحت تر دکتر خوب لیپوساکشن را در اطراف خود پیدا کنند.

مشاوره و استعلام هزینه جراحی

09120245946

09129241081

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

بهترین دکتر لیپوساکشن تهران

پیدا کردن بهترین پزشک لیپوساکشن در تهران مقداری دشوار است زیرا جراحان زیادی در این زمینه فعالیت می کنند. بهترین جراح برای لیپوساکشن در تهران باید مجموعه ای از ویژگی ها را داشته باشد. قبل از انجام لیپوساکشن می‌ بایست بیمار را معاینه کند. همچنین درباره عوارض لیپوساکشن، مزایای لیپوساکشن و هزینه لیپوساکشن با بیمار صحبت کند. باید بتواند در اعضای مختلف بدن لیپوساکشن را با کمترین آسیب و جراحت انجام دهد و بهترین نتیجه را ارائه دهد. در این مقاله لیست بهترین افرادی که در زمینه لیپوساکشن در تهران فعالیت می ‌کنند قرار خواهد گرفت.

بهترین دکتر لیپوساکشن تهران

بهترین جراح لیپوساکشن قسمت های مختلف بدن

همانطور که اشاره شد لیپوساکشن در بخش ‌های مختلفی از بدن قابل انجام است. جراح باید تبحر و تجربه بالایی داشته باشد تا بتواند در همه اعضای بدن این عمل را به خوبی انجام دهد. در ادامه توضیحاتی درباره بهترین دکتر لاغری موضعی در هر قسمت بدن را بیان می کنیم.

بهترین دکتر لیپوساکشن شکم و پهلو

شکم و پهلو از جمله قسمت هایی است که نسبت به دیگر اعضای بدن بیشتر دچار افزایش و تجمع چربی می شود. جراح لیپوساکشن ماهر برداشت چربی از این قسمت را به گونه ای انجام می دهد که تناسب اندام در قسمت میان تنه حفظ شده و از تمام قسمتها و کمر هم چربی به میزان مناسب تخلیه شود.

بهترین جراح لیپوساکشن شکم و پهلو

دکتر خوب لیپوساکشن کمر و پشت

چربی های سخت و مقاوم در ناحیه کمر و پشت جمع می ‌شوند که لیپوساکشن کمر و پشت یکی از بهترین راه ها برای حذف این چربی‌ ها است. بهترین پزشک لیپوساکشن کمر و پشت این عمل را با کمترین جای زخم انجام می دهد. به دلیل حجم کمتر چربی های این ناحیه باید توجه کرد که برداشت بیش از حد نبوده و از کانولای ظریف استفاده شود.

بهترین پزشک لیپوساکشن ران

معمولا حساسیت لیپوساکشن در ناحیه ران ها بالاتر می ‌رود. در این اعضا تقارن پس از عمل بسیار مهم است. همچنین باید تناسب بین چربی های ران و باسن حفظ شود. بهترین دکتر لیپوساکشن ران همواره تلاش می کند تا در عین کاهش حجم و فرم دهی باسن، تقارن و تناسب آن با سایر نواحی نیز حفظ شود.

بهترین جراح لیپوساکشن ران

مشاوره و استعلام هزینه جراحی

09120245946

09129241081

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

بهترین جراح لیپوساکشن باسن

لیپوساکشن باسن امروزه بیش از قبل انجام می ‌شود و دلیل آن توجه بیشتر به فرم زیبایی باسن و حجم متناسب آن است. این عمل حتماً باید توسط بهترین جراح لیپوساکشن انجام شود. جراح باید بتواند مقداری از چربی ها را در این ناحیه خارج کند که تناسب در اعضای بدن برقرار شود.

دکتر خوب برای لیپوساکشن غبغب

لیپوساکشن غبغب یکی از حساس ترین عمل های زیبایی است و باید توسط بهترین جراح عمل لیپوساکشن غبغب انجام شود. تمرکز اعصاب و عروق حساس در این ناحیه و حجم چربی کمتر باعث افزایش ظرافت و حساسیت عمل می شود و در نتیجه به دقت و مهارت بهترین جراح هم نیاز است. هزینه لیپوساکشن غبغب و مدت زمان انجام آن کمتر از دیگر روش ‌ها است. اما این موارد از حساسیت این عمل کم نمی ‌کنند.

بهترین جراح لیپوساکشن غبغب

بهترین دکتر لیپوساکشن بازو

در زمینه لیپوساکشن بازو هم تقارن بسیار حائز اهمیت است. همچنین هر دو بازو باید فرم طبیعی داشته باشند که رسیدن به این شرایط مستلزم مراجعه به بهترین دکتر لیپوساکشن بازو است.

بهترین جراح لیپوساکشن بازو

چه پزشکانی مجاز به انجام عمل لیپوساکشن هستند؟

امروز جراحان زیادی در زمینه عمل لیپوساکشن فعالیت دارند. در این میان افراد هم وجود دارند که در این زمینه تبحر کافی را ندارند. بنابراین می ‌توان گفت هر کسی که این عمل را انجام می‌ دهد واجد شرایط نیست. ممکن است جراحان عمومی هم این عمل را انجام دهند که پیشنهاد می شود حتما برای لیپوساکشن بدن به فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک مراجعه شود. همه افراد دوست دارند برای انجام این عمل به بهترین دکتر پیکرتراشی مراجعه کنند. در این میان ممکن است افرادی گمراه شوند و به پزشک خوبی مراجعه نکنند. در ادامه ویژگی های یک جراح خوب لیپوساکشن را بیان می ‌کنیم تا افراد بتوانند راحت ‌تر به پزشکان خوب مراجعه کنند.

ویژگی های بهترین پزشک لیپوساکشن

  • بهترین دکتر لیپوساکشن قبل از هر اقدامی بیمار را با دقت معاینه کرده و سلامت جسمی و همینطور اهداف او از جراحی را بررسی می کند.
  • پزشک خوب لیپوساکشن بدن بر اساس وضعیت بیمار بهترین روش را برای او انتخاب کرده تا کمترین عارضه و بهترین نتیجه از عمل ایجاد شود.
  • پزشک خوب باید بتواند روش ‌های مختلف لیپوساکشن را به خوبی انجام دهد . بیمار را به نتیجه مد نظرش برساند.
  • باید عمل را با بهترین تجهیزات انجام داده و از تکنولوژی و فناوری روز در جهت سلامت بیمار خود استفاده کند.
  • باید دارای تیم حرفه ‌ای اعم از متخصص بیهوشی، کادر پرستاری و دستیاری باشد.
  • نکات لازم قبل و بعد از عمل را به طور کامل و مبسوط بیمار توضیح دهد.
  • هزینه عمل لیپوساکشن را به گونه ای تعیین کند که به بیمار فشار زیادی وارد نشود.

مراجعه نکردن به بهترین جراح برای عمل لیپوساکشن چه مشکلاتی ایجاد می کند؟

اگر بخواهیم به طور ساده بیان کنیم مراجعه به یک پزشک با مهارت کم باعث می شود عوارض ناشی از لیپوساکشن بیشتر امکان بروز پیدا کند. این عمل در همه قسمت های بدن بسیار حساس است و باید توسط جراح ماهر لیپوساکشن انجام شود. در غیر این صورت ممکن است مشکلات جبران ناپذیری به وجود آیند. از جمله مشکلاتی که در چنین شرایطی رخ می ‌دهند می ‌توان به آسیب رسیدن به عروق، آسیب رسیدن به اعصاب، بروز عفونت ‌های شدید، عدم تقارن در عضو عمل شده، باقی ماندن جای اسکار و... اشاره کرد.


به این محتوا رای دهید..

۰
۰
( امتیاز : ۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081