مقالات پیکرتراشی

بهترین دکتر پیکرتراشی قسمت های مختلف بدن

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

بهترین جراح پیکرتراشی

بهترین جراح پیکر تراشی تمام سعی خود را به کار گرفته تا خواسته های بیمار را به بهترین شکل برآورده کند. در صورتی که بیمار انتظارات غیر معقولی داشته باشد جراح باید او را آگاه کند. پیکرتراشی دارای چندین روش مختلف است و یک دکتر خوب باید بتواند روشی که در آن فعالیت دارد را به نحو احسنت اجرا کرده و نتایج مد نظر بیمار را ایجاد کند. پیکرتراشی شامل مجموعه روش هایی می‌ شود که برای کاهش و یا افزایش حجم اعضای مختلف بدن انجام می شوند. هر کدام از روش ‌های این عمل دارای حساسیت ها و جزئیات مربوط به خود هستند. به همین منظور توصیه می ‌شود برای انجام هر کدام از این روش ها به ماهر ترین و بهترین دکتر برای پیکر تراشی مراجعه شود.

بهترین جراح پیکرتراشی

دکتر پیکرتراشی خوب در تهران

تهران یکی از قطب های عمل های زیبایی در کشور ما بوده و هست. سالیانه از کشورهای دیگر هم مسافران زیادی برای انجام پیکرتراشی تهران را به عنوان مقصد خود انتخاب می ‌کنند. این موضوع به دلیل تخصص بالای پزشکان ایرانی و به صرفه بودن هزینه پیکرتراشی برای این افراد است. البته پیدا کردن بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران نیاز به تحقیقات زیادی دارد. در این شهر جراحان زیادی فعالیت دارند و همه از نظر مهارت با هم برابر نیستند. بهتر است مبنای جستجوی خود را تبلیغات پر زرق و برق قرار نداده و نمونه عمل های موفق جراح و صحبت با مراجعین قبلی وی را در تصمیمی گیری خود دخیل کنید.

ویژگی های بهترین دکتر برای پیکر تراشی بدن

بهترین جراحان پیکر تراشی باید ویژگی های منحصر به فردی داشته باشند. تمام خواسته های بیماران مختلف در رسیدن به یک نتیجه خوب و با کمترین عوارض و مشکلات خلاصه می شود. بنابراین بهترین جراح پیکر تراشی بدن شرایطی را فراهم می‌کند که افراد در شرایط آرام و بدون استرس به بهترین نتیجه برسند. در ادامه ویژگی ‌های بهترین دکتر خوب پیکرتراشی را بیان می کنیم.

  • بهترین پزشک پیکر تراشی قبل از هر چیزی باید دارای سواد علمی و مدرک تخصصی کافی باشد.
  • قبل از پیکرتراشی باید با دقت بیمار را از لحاظ فیزیک و همینطور ذهنی معاینه کند.
  • باید بیمار را از مزایای پیکرتراشی و معایب آن آگاه کند.
  • همچنین باید درباره اقدامات قبل از پیکرتراشی و مراقبتهای بعد از پیکرتراشی توضیحات کافی را به فرد ارائه کند.
  • باید در انجام روش مورد نظر تخصص بالایی داشته باشد.
  • در مرکز جراحی که انتخاب می‌ کند بهترین تجهیزات استفاده شده باشند.
  • هزینه مناسبی را برای روش های مختلف پیکرتراشی در نظر بگیرد.

بهترین دکتر پیکر تراشی شکم و پهلو

جراح خوب برای پیکرتراشی در قسمت شکم و ناحیه پهلو ها با توجه به شرایط فرد و اهداف جراحی از مناسب ترین روش و گاهی اوقات از ترکیب آن ها استفاده می کند. عمل های زیبایی شکم معمولاً با هدف کاهش حجم انجام می شود. برای انجام پیکرتراشی شکم و پهلو روش هایی همچون لیپوماتیک، لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی وجود دارد. هزینه ابدومینوپلاستی مقداری متفاوت‌ تر از هزینه لیپوساکشن و لیپوماتیک شکم و پهلو است. همچنین روش انجام ابدومینوپلاستی به کلی با این دو روش متفاوت است.

بهترین جراح پیکرتراشی شکم و پهلو

بهترین دکتر برای عمل پیکرتراشی کمر و پشت

برای انجام پیکرتراشی کمر و پشت از روش های لیپوماتیک و لیپوساکشن استفاده می شود. برای انتخاب بهترین روش برای هر بیمار به وضعیت او، حجم چربی و تغییرات مورد نیاز و همینطور مهارت جراح توجه می شود. یک جراح خوب باید بتواند هر دو روش را به بهترین شکل انجام دهد.

جراح ماهر برای فرم دهی و پیکرتراشی ران

هدف از انجام پیکر تراشی در این قسمت کاهش حجم ران و از بین بردن چربی های ناحیه داخلی، خارجی و پشتی آن است. پیکرتراشی ران شامل روش هایی همچون لیفت ران، لیپوماتیک ران و لیپوساکشن ران است. بهترین متخصص پیکرتراشی ران در درجه اول باید ناحیه مناسب برای عمل و استخراج چربی را به درستی تشخیص دهد تا تناسب اندام فرد حفظ شده و مشکل برطرف شود.

بهترین جراح پیکرتراشی ران

پیکرتراشی باسن توسط بهترین دکتر

پیکرتراشی باسن با توجه به هدف فرد معمولا شامل افزایش حجم و کاهش حجم است. در مواردی که پیکر تراشی برای افزایش حجم باسن انجام می‌شود از روش ‌هایی همچون تزریق چربی به باسن، پروتز باسن، تزریق ژل به باسن و... استفاده می ‌شود. اما در روش های کاهشی از لیپوماتیک و لیپوساکشن باسن استفاده می شود. به دلیل گستردگی روش ها در این قسمت، بهترین جراح پیکرتراشی باسن باید به کلیه این روش های جراحی مسلط بوده و بهترین نتیجه را برای مراجع خود به ارمغان آورد.

بهترین دکتر پیکرتراشی بازو

هدف از پیکر تراشی در این قسمت کاهش چربی های موضعی بازو و لیفت بازو است. در این عضو از لیپوماتیک و لیپوساکشن استفاده شده و چربی های بازو خارج می شوند. در صورتی که پوست بازوها دچار افتادگی شده باشد از لیفت بازو استفاده می شود. دکتر خوب لیفت بازو عمل را به گونه ای انجام می دهد که کمترین جای اسکار و برش به جا مانده و در قسمت های داخلی بازو مخفی شود.

بهترین جراح پیکرتراشی بازو

جراح خوب برای پیکرتراشی غبغب

زمانی که غبغب به وجود می آید روی ظاهر صورت تأثیر زیادی گذاشته و زیبایی را تحت تاثیر قرار می دهد. همچنین باعث می‌ شود سن بیشتر به نظر برسد. برای از بین بردن چربی های این ناحیه می توان از لیپوماتیک و لیپوساکشن استفاده کرد. برای انجام این عمل باید سوراخ های ریزی ایجاد شده و از کانولای بسیار ظریف استفاده شود. بنابراین جراح این عمل باید مهارت بالایی داشته باشد. تجربه عملی در انجام صحیح و بدون مشکل پیکرتراشی غبغب نقش بسزایی دارد.

ضرورت مراجعه بهترین دکتر پیکر تراشی

هر کدام از روش های پیکرتراشی دارای جزئیات و پیچیدگی ‌های خاصی هستند. در صورتی که در حین هر کدام از این روش ها اشتباهی رخ دهد ممکن است مشکلات جدی به وجود آیند. به همین دلیل است که ما همواره توصیه می ‌کنیم که به بهترین جراحان پیکرتراشی مراجعه شود. برخی از جراحان می‌ توانند روش های مختلف پیکرتراشی را به خوبی انجام دهند. بیمار برای پیدا کردن بهترین پزشک خوب پیکرتراشی باید اول اطلاعات خود را بالا برده و درباره پزشک مورد نظر تحقیق کند. توجه داشته باشید که هزینه بالاتر در اکثر مواقع باعث تضمین نتیجه دلخواه و دوری از عوارض می شود. بنابراین برای مبلغ کمتر به هیچ عنوان سلامتی و زیبایی خود را با خطر مواجه نکنید.

بهترین ‌دکتر روش ‌های مختلف پیکرتراشی

همان طور که بیان کردیم پیکرتراشی با استفاده از روش ‌های مختلف قابل انجام است. هر کدام از این روش ها هم خود ممکن است به چند شاخه تقسیم شوند. بنابراین پزشکان معدودی ممکن است در تمام این روش ها به استاندارد و مهارت کافی رسیده باشند. در ادامه بیان می‌ کنیم که بهترین پزشک روش ‌های مختلف پیکرتراشی چه ویژگی هایی دارد.

بهترین دکتر ماموپلاستی

ماموپلاستی به معنای کلی یک روش جراحی است که برای کاهش و افزایش حجم سینه ها انجام می شود و منظور ما در اینجا ماموپلاستی کاهشی است که با برداشتن چربی، بافت و پوست اضافی سینه ها را کوچک و فرم دهی می کند. بهترین دکتر پیکرتراشی با روش ماموپلاستی معمولا تمرکز خود را روی عمل های سینه قرار داده و با جنبه های مختلف آن آشنایی کامل دارد. این متخصص تلاش می کند از روشی استفاده کند که کمترین جای زخم دیده شود و قابلیت شیردهی فرد تا حد زیادی حفظ شود.

بهترین جراح پیکرتراشی با ماموپلاستی

بهترین دکتر پروتز سینه

در این عمل با قرار دادن و جاگذاری ایمپلنت سیلیکونی یا آب نمکی حجم سینه افزایش یافته و فرم بهتری می گیرد. بهترین جراح پیکرتراشی و پروتز سینه باید بتواند بهترین منطقه را برای ایجاد برش انتخاب کنند، بهترین سایز پروتز را به بیمار پیشنهاد داده و از روش درست جاگذاری پروتز که نتایج طولانی به دنبال دارد، استفاده کند.

بهترین دکتر پیکرتراشی با پروتز سینه

بهترین دکتر لیفت سینه

لیفت سینه هم یکی از زیر شاخه‌ های پیکرتراشی سینه به حساب می ‌آید. در این روش برای رفع شل شدگی و افتادگی، سینه ها بالا کشیده می شوند. بهترین دکتر پیکرتراشی و لیفت سینه در صورت نیاز از ترکیب پروتز و لیفت برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن استفاده کرده و تلاش می کند تا تقارن بین سینه ها به خوبی برقرار شود.

بهترین جراح پیکرتراشی با لیفت سینه

بهترین دکتر لیپوماتیک

لیپوماتیک روشی برای بیرون کشیدن و کاهش حجم چربی های موضعی قسمت های مختلف بدن است. در این روش از کانولای خودکار برای تضعیف و ساکشن سلول های چربی استفاده می ‌شود. بهترین دکتر پیکرتراشی به روش لیپوماتیک باید بتواند از این روش در تمام قسمت های بدن به خوبی استفاده کرده و چربی را از ناحیه درست و به میزان کافی استخراج کند.

بهترین دکتر پیکرتراشی با لیپوماتیک

بهترین دکتر لیپوساکشن

روش انجام لیپوساکشن شباهت زیادی به لیپوماتیک دارد. بهترین دکتر پیکرتراشی به روش لیپوساکشن باید توجه بیشتری داشته باشد زیرا باید فشار لازم برای جدا کردن چربی ها را خود وارد کرده و نیاز است که مراقب آسیب رسیدن به عروق و اعصاب مجاور باشد. علاوه بر این لیپوساکشن دارای روش ‌های زیادی است. جراح باید در انجام بهترین روش های آن تخصص بالایی داشته باشد.

بهترین دکتر پیکرتراشی با لیپوساکشن

بهترین دکتر ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی یکی از شاخه ‌های پیکر تراشی است که برای حذف چربی، بافت و پوست اضافی ناحیه شکم به کار می ‌رود. به علت تهاجمی بودن این عمل برای انجام آن باید به بهترین پزشک پیکرتراشی به روش ابدومینوپلاستی مراجعه شود. دکتر خوب جراحی زیبایی شکم باید نیاز بیمار را تشخیص داده و از یکی از دو روش مینی لیفت و یا لیفت کامل استفاده کند و تلاش کند تا از کوتاه ترین برش ممکن استفاده کند.

بهترین دکتر پیکرتراشی با ابدومینوپلاستی

بهترین دکتر تزریق چربی

تزریق چربی در ناحیه های مختلفی از بدن انجام می شود. بهترین دکتر پیکرتراشی به روش تزریق چربی علاوه بر این عمل باید بتواند لیپوماتیک را هم به خوبی انجام دهد تا بتواند چربی ها را بدون آسیب رسیدن به دیگر اعضای بدن خارج کند. همچنین باید چربی‌ ها را به گونه ای خالص سازی کند که کمترین آسیب به آن ها وارد شده و ماندگاری آن ها پس از تزریق بیشتر شود.


به این محتوا رای دهید..

۹
۲
( امتیاز : ۸۲%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081