مقالات لیفت سینه

بهترین جراح لیفت سینه چه خصوصیاتی دارد؟

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

بهترین دکتر لیفت سینه

انتخاب بهترین دکتر لیفت سینه همیشه بزرگترین دغدغه برای افرادی که قصد انجام این عمل لیفت را دارند، است. دکتر خوب لیفت سینه نقش بسیار مهم و بسزایی در نتیجه موفقیت آمیز عمل دارد. به همین دلیل مراجعه به بهترین جراح لیفت سینه یکی از عوامل مهم در نتیجه ایده آل عمل لیفت سینه است. یک جراح خوب باید خواسته های بیمار را به بهترین شکل اجرایی کند.

مشاوره و استعلام هزینه جراحی

09120245946

09129241081

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

عمل ماستوپکسی یا لیفت سینه به منظور رفع افتادگی، شل شدگی و رفع چین و چروک پوست سینه انجام می شود و یک عمل زیبایی با دقت و حساسیت بالا به حساب می آید. اما چگونه می توانیم بین این حجم از تبلیغات، دکتر خوب برای لیفت سینه انتخاب کنیم. در ادامه به بررسی فاکتورهایی که باید مد نظر قرار داده شود می پردازیم.

بهترین جراح لیفت سینه تهران

چه پزشکانی تخصص لازم برای جراحی لیفت سینه را دارند؟

به طور کلی متخصصین جراحی زیبایی و پلاستیک می توانند عمل لیفت سینه را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. بهترین دکتر لیفت سینه باید متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی یا فوق تخصص بیماری های پستان و جراحی ترمیمی باشد. دیده می شود که گاها جراحان عمومی هم اقدام به انجام این جراحی می کنند که درست نیست

معیار انتخاب جراح برای لیفت سینه

برای انتخاب بهترین جراح لیفت سینه باید نکاتی را مدنظر خود داشته باشید که به آنها اشاره می کنیم. واقع‌ بین باشید. اگر جراح خواسته های خیلی خاص شما را آسان و راحت دانست و وعده های دور از واقع داد، هوشیار باشید. تجربه جراح را ارزیابی کنید زیرا تجربه، یک جراح خوب را می سازد. به این نکته توجه کنید که خیلی از جراحان فوق تخصص و مدارک لازم را دارند ولی تجربه کافی را ندارند یا در عمل لیفت سینه بیماران و مراجعین زیادی نداشته اند.

سعی کنید نمونه کارهای قبلی جراح را بررسی کنید. تصاویر قبل و بعد از جراحی افراد توسط پزشک متخصص را مقایسه کنید. حتی در صورت لزوم با بیماران پیشین جراح صحبت کنید و از آنها مشورت بگیرید. به یاد داشته باشید اولویت اول یک جراح متخصص و متعهد باید عملی موفقیت آمیز با کمترین میزان عارضه باشد.

خطرات و عوارض انجام عمل لیفت سینه توسط افراد غیر متخصص

جراحی لیفت سینه توسط افراد غیر متخصص ریسک بسیار بالایی دارد و اگر به قصد قیمت کمتر می خواهید به متخصصین دیگر مراجعه کنید بهتر است موارد زیر را مد نظر داشته باشد.

  • عدم قرینگی سینه ها
  • به جای ماندن زخم های بدشکل
  • از بین رفتن یک قسمت یا تمام نوک و هاله پوست سینه
  • سیاه شدن محل به هم رسیدن برش ها
  • از بین رفتن حس نوک سینه
  • تجمع خون و مایع زیر پوست
  • احتمال عفونت زخم ها و بافت سینه
  • نیاز به عمل مجدد و ترمیمی با هزینه بیشتر

دکتر لیفت سینه خوب در تهران

ویژگی های دکتر خوب برای لیفت سینه

افراد برای انتخاب بهترین جراح افتادگی و شل شدگی سینه باید تمام نکات و ویژگی های یک جراح خوب لیفت سینه یا ماستوپکسی را کنار هم قرار دهند و با جمع‌بندی و تصمیم گیری نهایی جراح مناسب را انتخاب کنند حال به ویژگی‌های دکتر خوب برای لیفت سینه می پردازیم.

تخصص کافی

پزشک مد نظر برای انجام جراحی سینه مانند عمل لیفت سینه، پروتز سینه و ماموپلاستی باید فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و داشته باشد.

مهارت و تجربه در جراحی

تجربه کافی و مهارت در جراحی بسیار مهم است و در نتیجه عمل اساسی ترین نقش را دارد. به این نکته توجه داشته باشید که جراح از تجربه عملی بالایی برخوردار باشد. تجربه کافی باعث کاهش عوارض عمل و رضایت کامل بیماران می شود.

معاینه کامل و تخصصی

جراح خوب لیفت سینه با تجویز آزمایشاتی از قبیل آزمایش خون، عکس برداری از سینه، آزمایش بارداری از سلامت بدن و سیستم بدنی فرد اطمینان حاصل می کند. سپس سابقه پزشکی و عمل های قبل فرد را بررسی می کند و بعد از آن به معاینه و بررسی سینه می پردازد. جراح در معاینه سینه به بررسی میزان چربی بافت سینه، بزرگی سینه، میزان افتادگی و شل شدگی آن می پردازد.

 انتخاب روش مناسب لیفت سینه

جراح با بررسی توده های چربی، افتادگی و شل شدگی سینه و توجه به خواسته ها و انتظارات فرد و با در نظر گرفتن شرایط بدنی وی بهترین روش عمل را برای فرد انتخاب می کند. بهترین جراح سینه تلاش می کند تا با کمترین میزان برش بتواند عمل را انجام دهد.

اخلاق حرفه ای پزشکی

اخلاق حرفه‌ای پزشکی به اندازه تخصص و تجربه فرد بسیار مهم است. پزشک باید مشاوره‌ای صادقانه به افراد بدهد، بررسی کند فرد کاندید مناسبی برای عمل می باشد یا خیر تا بهترین راهکار را برای حل مشکل وی پیشنهاد دهد. همچنین تمام عوارض و معایب احتمالی عمل را به فرد توضیح دهد.

جراح خوب برای بالا کشیدن سینه ها

محل مناسب و تجهیزات کامل

محل انجام عمل و تجهیزات کامل جراحی بسیار حائز اهمیت است. انجام عمل در محیطی استریل و آرامش بخش با تجهیزات روز دنیا در درجه اول به فرد حس بهتر و آرامش بیشتری می دهد و در مرحله دوم باعث می شود تا جراح و تیم جراحی با تمرکز و امکانات بهتر به عمل بپردازند.

تیم جراحی حرفه ای

بهترین دکتر عمل لیفت سینه باید از تیم جراحی و کادر درمانی عالی و با تجربه استفاده کند. زیرا این امر کیفیت عمل را بالا برده و باعث افزایش رضایت بیمار می شود.

آموزش درست به بیمار

عمل لیفت سینه تنها به روز جراحی ختم نمی شود. یک دکتر خوب لیفت سینه بعد از معاینه و مشاوره باید به بیمار مراقبت های بعد از عمل لیفت سینه را نیز به طور کامل آموزش دهد.

هزینه مناسب و معقول

هزینه لیفت سینه به عوامل زیادی مثل شرایط بدنی فرد، تجربه و دستمزد جراح، تیم جراحی و هزینه‌ های کلینیک و بیمارستان بستگی دارد. جراح خوب لیفت سینه می تواند با همان کیفیت مطلوب هزینه کلی جراحی را به صورت معقول کاهش دهد تا افراد بیشتری بتوانند از تجربه و مهارت وی استفاده کنند.


به این محتوا رای دهید..

۲
۱
( امتیاز : ۶۷%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081