مقالات سمعک

قیمت خرید سمعک قابل شارژ مارکهای مختلف چقدر است؟

دپارتمان شنوایی و سمعک جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با دپارتمان شنوایی و سمعک جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

سمعک شارژی چیست و قیمت آن به چه عواملی بستگی دارد؟

سمعک شارژی به سمعک هایی گفته می شود که نیاز به تعویض باتری نداشته و به طور مستقیم شارژ می شوند. به این گونه که دیگر لازم نیست هر چند روز یک بار فرد باتری سمعک را تعویض کند. برخی از این سمعک ها دارای باتری های قابل شارژ هستند که می توان آن را جدا کرد. برخی دیگر از سمعک های شارژی دارای باتری هایی هستند که نمی ‌توان آن را جدا کرد. پس از هر دفعه شارژ این سمعک ها می توان 24 ساعت از آنها استفاده کرد که این قابلیت بر قیمت سمعک شارژی تاثیر می ‌گذارد. علاوه بر قابلیت شارژ سمعک، عوامل دیگری از جمله تعداد کانال پردازشی، قابلیت های شنیداری، پوشش ضد آب، وایرلس و... بر هزینه خرید سمعک شارژی تاثیر می گذارند. برند سازنده سمعک و عمر مفید شارژر و باطری قابل شارژ هم باعث افزایش قیمت سمعک می شود که در دراز مدت باعث صرفه اقتصادی بیشتر برای کاربر می شود. برندهای تولید کننده سمعک معمولا تولیدات قابل شارژ خود را در مدل های رسیور داخل مجرا و پشت گوشی عرضه می کنند.

مشاوره و استعلام قیمت سمعک

09120245946

09129358402

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام سمعک جراحان

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

قیمت سمعک شارژی در برندهای مختلف

قیمت سمعک قابل شارژ در برند های مختلف با هم متفاوت است. هر کدام از برند های تولید سمعک شارژی قابلیت های دیگری را هم در محصولات خود به کار برده اند که در هزینه آن ها موثرند. در ادامه هزینه سمعک شارژی را بر اساس برند تولید کننده بیان می ‌کنیم. معمولا هزینه خرید شارژر هم جداگانه محاسبه می شود.

قیمت سمعک قابل شارژ فوناک

قیمت سمعک قابل شارژ فوناک به عوامل زیادی بستگی دارد. فوناک اولین کمپانی بود که سمعک های بدون باطری را وارد بازار جهانی کرد. قیمت سمعک شارژی فوناک بین 5 تا 10 میلیون تومان است. سمعک فوناک دارای سه رده است و به همین دلیل قیمت آنها با هم متفاوت است. به طور حدودی پس از هر بار شارژ این سمعک ها یک روز می توان از آن ها استفاده کرد. مدل های Belong، marvel، Audeo و Bolero  از جمله سمعک های قابل شارژ فوناک هستند.

قیمت سمعک قابل شارژ فوناک

هزینه سمعک های شارژی اتیکن

قیمت سمعک قابل شارژ اتیکن بین 8 تا 12 میلیون تومان است. علاوه بر قابلیت شارژ عوامل دیگری هم در تعیین هزینه سمعک شارژی اتیکن تاثیر دارند. سطح تکنولوژی و الگوریتم های پردازشی در تعیین هزینه خرید این مدل از سمعک اتیکن تاثیر زیادی دارند. مدل های  Ruby و OPN از جمله سمعک های شارژی و با کیفیت خانواده اتیکن هستند.

قیمت سمعک بدون باطری اتیکن

قیمت سمعک های شارژی سیگنیا یا زیمنس

برای اولین بار برند زیمنس در سال 2018 سمعک های شارژی خود را روانه بازار کرد. این سمعک ها هم پس از هر بار شارژ تقریباً 24 ساعت کار می کنند. قیمت سمعک شارژی زیمنس بین 7 تا 14 میلیون تومان است. سمعک های شارژی برند زیمنس دارای کیفیت صدای فوق العاده و قابلیت های زیادی هستند. شارژر مخصوص سیگنیا به نام eCharger  باعث رطوبت زدایی از سمعک هم می شود. از جمله مدل های بدون باطری سمعک زیمنس می توان Pure Charge&Go X و Styletto Connect را نام برد.

قیمت سمعک شارژی زیمنس یا سیگنیا

هزینه خرید سمعک شارژی ویدکس

سمعک ویدکس هم این امکان را برای فرد فراهم کرده اند تا بدون تعویض باتری از سمعک استفاده کند. محصولات این برند از کیفیت بالایی برخوردار بوده و نیاز های شنوایی کاربر را با قیمت مناسب برطرف می کند. قیمت سمعک بدون باتری ویدکس از 5 میلیون تومان شروع می شود. از سمعک های شارژی ویدکس می توان به مدل های Beyond Z و  مدل های مخصوصی از خانواده MOMENT اشاره کرد.

قیمت سمعک شارژی ویدکس

قیمت سمعک شارژی استارکی

قیمت سمعک شارژی استارکی بین 7 تا 17 میلیون تومان است. در مدل ‌های جدید برند استارکی سایز سمعک کاهش یافته است. در میان تمام برند های مختلف این سمعک ها دارای سایز کوچک تری هستند. همچنین دارای یک پاور بانک مخصوص هستند. این پاوربانک می ‌تواند چندین بار سمعک را شارژ کند. سمعک های استارکی پس از هر دفعه شارژ شدن می ‌توانند 30 ساعت کار کرده که یکی از مزایای آنها به حساب می آید.  Livio Edge AIاز جمله سمعک های بدون باطری استارکی است.

قیمت سمعک شارژی استارکی

قیمت سمعک شارژی ریساند

سمعک های مدل linx 3d و linx quattro برند ریساند قابلیت شارژ دارند. این مدل ها باتری نداشته و به طور مستقیم شارژ می ‌شوند. قیمت سمعک شارژی ریساند از 6 میلیون تومان شروع شده و با افزایش تکنولوژی بیشتر می ‌شود. سیستم پردازشی سمعک ریساند بسیار پیشرفته بوده و صداها را با وضوح بالایی به گوش کاربر می رساند. مدل One از سمعک های قابل شارژ ریساند می تواند تا 36 ساعت بعد از شارژ کردن قابلیت استفاده داشته باشد.

قیمت سمعک شارژی ریساند

قیمت سمعک بدون باطری یونیترون

قیمت سمعک شارژی یونیترون از پنج میلیون تومان شروع می‌ شود. این سمعک ها دارای چند سطح تکنولوژی و پردازشی هستند. از مدل های شارژی سمعک یونیترون می توان به Stride M R، Moxi All و Moxi Fit R اشاره کرد.

مشاوره و استعلام قیمت سمعک

09120245946

09129358402

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام سمعک جراحان

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

قیمت سمعک نامرئی قابل شارژ

همانطور که اشاره شد بیشتر سمعک های قابل شارژ برندهای مختلف در مدل های رسیور داخل مجرا و پشت گوشی عرضه می شود و علت آن هم فضای بیشتر است. مدل های رسیور داخل مجرا یا RIC که بدون نیاز به باطری هستند می توانند به خوبی معرف سمعک نامرئی قابل شارژ باشند. این تولیدات در کوچکترین سایز ممکن در پشت گوش قرار گرفته و پس از استفاده داخل شارژر مخصوص قرار می گیرند. اگر کاربر به دنبال سمعک داخل گوشی شارژی باشد می تواند به مدل  Livio Edge AI از برند استارکی فکر کند که هم وایرلس و هم قابل شارژ است. این مدل کاملا نامرئی نیست ولی داخل گوش قرار می گیرد و ظاهر شکیلی دارد. قیمت سمعک نامرئی قابل شارژ با توجه به نوسانات ارزی کاملا مشخص نیست.

قیمت سمعک داخل گوشی شارژی

قیمت سمعک هوشمند شارژی

سمعک هوشمند این قابلیت را دارند که محیط اطراف را شناسایی کرده و تغییر برنامه دهند. همچنین قابلیت کم کردن صداهای مزاحم و تمرکز روی صدای هدف و سیگنال های گفتاری را دارند. سمعک های شارژی معمولاً از تولیدات هوشمند محسوب می شوند. بنابراین قیمت سمعک شارژی هوشمند شامل تمام برند ها می باشد. هزینه خرید سمعک هوشمند شارژی از 5 میلیون شروع شده و با توجه به برند سمعک و کیفیت آن افزایش می یابد.

قیمت جدید ترین سمعک شارژی

برند های مختلف همواره سمعک های جدیدی را روانه بازار می ‌کنند و طبیعتاً در تولیدات جدید خود امکانات بهتری را به کار گرفته و به تبع آن هزینه ها را هم بیشتر می کنند. در تعیین هزینه جدیدترین سمعک شارژی به برند تولید کننده توجه زیادی می شود. با توجه به افزایش نرخ ارز برای واردات مدل های جدید قابل شارژ در برخی از برند ها این هزینه 10 میلیون تومان و در برخی دیگر هزینه سمعک ها به 17 میلیون تومان هم می ‌رسد. از سمعک های شارژی جدید می توان به مدل های Resound One، Beltone Amaze، Phonak Marvel، Phonak Paradise، Oticon Opn S، Starkey Livio AI، Widex Moment و Signia Styletto X اشاره داشت.

قیمت جدیدترین سمعک شارژی

آیا خرید سمعک شارژی با توجه به قیمت آن به صرفه است؟

سمعک های شارژی به خاطر قابلیت هایی که دارند دارای هزینه بیشتری هستند. علاوه بر هزینه سمعک بیمار باید هزینه شارژر و در مواردی پاور بانک را هم بپردازد. اما می ‌توان گفت که هزینه سمعک های شارژی نسبت به امکانات آنها به صرفه است. دلیل اول اینکه در این سمعک ها امکانات خوبی برای فرد ایجاد شده و دیگر نیازی به تعویض باتری سمعک نیست. از طرفی دیگر لازم نیست فرد هزینه ای را برای خرید باتری پرداخت کند. هزینه خرید باتری سمعک در طولانی مدت مبلغ چشمگیری می شود. بر این اساس می ‌توان گفت استفاده از سمعک های شارژی برای افراد به صرفه تر است. توجه داشته باشید که با افزایش قیمت سمعک شارژی، قیمت باطری های سمعک هم افزایش داشته است.


به این محتوا رای دهید..

۲
۰
( امتیاز : ۱۰۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
دیدگاه ها:
 • سمین

  سلام سمعک های شارژِ قیمت بالایی دارن. ارزونشو ندارید شما؟

  مدیر سایت

  با سلام. تکنولوژی باطری های شارژی در حال توسعه و پیشرفته و به زودی مدل های با قیمت پایین تر هم وارد بازار میشن. توجه داشته باشد که این هزینه اولیه میتونه هزینه خرید باطری برای سمعک رو به مقدار زیادی کمتر کنه

  0
  0

  مدیر سایت

  با سلام. تکنولوژی باطری های شارژی در حال توسعه و پیشرفته و به زودی مدل های با قیمت پایین تر هم وارد بازار میشن. توجه داشته باشد که این هزینه اولیه میتونه هزینه خرید باطری برای سمعک رو به مقدار زیادی کمتر کنه

  0
  0
 • فرهاد

  این سمعک ها چقدر شارژ نگه میدارن

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. به طور میانگین با هر بار شارژ میشه دو تا سمعک رو برای 24 ساعت استفاده کرد. البته برخی برندها تا 36 ساعت هم شارژ دارن

  0
  0
سوال خود را از ما بپرسید
دپارتمان شنوایی و سمعک جراحان
بستندپارتمان شنوایی و سمعک جراحاندپارتمان شنوایی و سمعک جراحان

سوالات خود را از دپارتمان شنوایی و سمعک جراحان بپرسید

09120245946