مقالات ماموپلاستی

بهترین دکتر جراح سینه در تهران برای عمل لیفت سینه و ماموپلاستی

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

بهترین جراح سینه در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین جراح سینه در تهران در زمینه عمل لیفت سینه و ماموپلاستی تنها یک نفر نیست. بلکه منظور از بهترین جراح کسی است که دارای ویژگی ها و فاکتورهای لازم برای انجام این عمل ها باشد. امروزه عمل های زیبایی نظر زیادی را به خود جلب کرده و بسیاری از افراد به دنبال راه های مختلف برای ارتقاء ظاهر خود هستند. یکی از مهم ترین اقدامات برای انجام عمل زیبایی، پیدا کردن و مراجعه به بهترین جراح در زمینه مد نظر است. در میان هیاهوی تبلیغاتی پزشکان مختلف ممکن است یافتن جراح ماهر و با تجربه عملی واقعی، قدری دشوار باشد و فرد را دچار سردرگمی کند. در میان شهر های کشورمان امروزه تهران بیشترین آمار در زمینه عمل های زیبایی را به خود اختصاص داده است. در این مقاله بیان می کنیم که بهترین جراح سینه در تهران باید چه خصوصیاتی را داشته باشد. ویژگی های بهترین دکتر جراح سینه عبارتند از:

بهترین دکتر عمل زیبایی سینه دارای تخصص لازم است

بهتر است دکتر جراح سینه فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی باشد. جراحانی که عمل زیبایی سینه انجام می دهند یا جراح عمومی هستند و یا فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی. تفاوت این دو جراح این است که فوق تخصص پلاستیک و زیبایی بعد از گذراندن دوره جراحی عمومی دوره تخصصی و دانشگاهی پلاستیک و زیبایی را هم گذرانده است.

مشاوره و استعلام هزینه جراحی

09120245946

09129241081

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

بهترین جراح لیفت سینه

بهترین جراح سینه در تهران باید تجربه کافی داشته باشد

از دیگر ویژگی های یک جراح سینه خوب داشتن تجربه کافی و عمل های موفق زیاد است. بیماران هر جراح نشانگر میزان تجربه و کیفیت کار او هستند. اگر جراح زیبایی سینه تجربه کافی داشته باشد درصد زیادی از بیماران او از نتیجه عمل خود رضایت کامل دارند و به همین دلیل مراجعین او زیاد خواهد بود.

مشاوره صادقانه به بیمار از خصوصیات جراح سینه خوب

بهترین جراح زیبایی سینه قطعا مشاوره صادقانه و کاملی به بیمار می دهد. اگر فرد شرایط انجام عمل را نداشته باشد یک جراح خوب از انجام عمل او صرف نظر می کند. همچنین در طول جلسه مشاوره بیمار را متقاعد خواهد کرد که به هیچ عنوان جراحی انجام ندهد و اولویت اول او سلامتی باشد. جراح باید در طول مشاوره تمام سوابق و بیماری های زمینه ای بیمار را مورد بررسی قرار دهد و در صورت نیاز او را برای انجام بررسی های بیشتر به متخصصین مربوطه ارجاع دهد. تصمیم به انجام جراحی تنها بعد از مشاهده نتیجه آزمایشات و عکسبرداری نهایی می شود.

بهترین جراح سینه در تهران دارای نمونه کارهای موفق زیادی است

تقریبا تمام جراحان زیبایی نمونه عمل های خود را در وبسایت یا اینستاگرام خود منتشر می کنند. نمونه کار و عکس قبل و بعد عمل سینه کیفیت کار دکتر را نشان می دهد. البته باید مراقب نمونه کارهای جعلی و فتوشاپی برخی جراحان سودجو باشید. یک جراح خوب سینه علاوه بر نمونه کارهای خوب نظرات رضایت بخش زیادی از جانب بیماران قبلی خود خواهد داشت. به همین دلیل پرس و جو از بیماران قبلی در انتخاب جراح سینه کمک کننده است.

نمونه لیفت سینه توسط بهترین جراح سینه

آموزش به بیمار در زمینه اقدامات قبل و بعد از عمل سینه

بهترین جراح سینه در تهران یا هر شهر دیگری اعتقاد دارد که عمل مورد نظر تنها به روز جراحی ختم نمی شود. بلکه قبل و بعد از انجام جراحی اقداماتی باید توسط بیمار انجام شود که نقش اساسی در نتیجه نهایی دارد. جراح آموزش ها و توصیه های لازم را به بیمار خود ارائه می دهد و اهمیت این مراحل را در نتیجه عمل بازگو می کند.

عمل زیبایی سینه چیست؟

قبل از اینکه به بیان خصوصیات بهترین جراح سینه بپردازیم، درباره جراحی زیبایی سینه مواردی را بیان می کنیم. برای انجام عمل زیبایی سینه روش های زیادی وجود دارد. برخی افراد به دنبال بزرگ کردن و برخی به دنبال کوچک کردن سینه های خود هستند. یکی از عمل های زیبایی سینه که امروزه نسبت به روش ‌های دیگر طرفدار بیشتری دارد، عمل پروتز سینه است. بهترین جراح پروتز سینه قبل از هر چیز باید کاندیداتوری فرد متقاضی برای این عمل را بررسی کند و اگر تشخیص دهد که فرد نیازی به این عمل ندارد و یا ممکن است با مشکلاتی روبرو شود، صادقانه به اطلاع وی برساند.

بهترین دکتر عمل ماموپلاستی در تهران

عمل پروتز سینه برای چه کسانی مفید است؟

افرادی که قصد انجام پروتز سینه در تهران و دیگر شهرها را دارند باید دارای شرایطی باشند. در ادامه به بیان این شرایط می پردازیم. جراح پلاستیک و زیبایی باید این شرایط را کاملا بررسی کرده و وضعیت کاندیداتوری فرد را مشخص کند.

اولین موضوعی که در این زمینه بیان می‌ شود، سن فرد است. کسی که تمایل به انجام جراحی زیبایی سینه دارد باید سن رشد را گذرانده باشد تا بعد از عمل دچار تغییر شکل و رشد مجدد در سینه ها نشود. بهترین گزینه برای این عمل افراد بالای 18 سال هستند.

  • افرادی که از وضعیت ظاهری سینه های خود ناراضی هستند.
  • کسانی که دچار عدم تقارن در سینه های خود هستند.
  • کسانی که پس از شیردهی دچار عدم تقارن و تغییر ظاهر در ناحیه سینه شده ‌اند.
  • کسانی که پس از کاهش وزن، کاهش سایز سینه را تجربه کرده اند.

بهترین جراح پروتز سینه در تهران

بهترین راه برای یافتن پزشک مناسب در زمینه عمل سینه، توجه کردن به یک سری از فاکتورها است. بهترین جراح پروتز سینه در تهران باید خصوصیاتی داشته باشد تا بیمار بتواند عمل جراحی خود را با خیال راحت به او بسپارد. یکی از خصوصیاتی که بهترین جراح زیبایی سینه باید داشته باشد، آشنایی با تکنیک های روز دنیا و استفاده از آن ها برای مراجعان خود است. همواره تکنیک ها و روش های جدیدی برای بهبود نتایج عمل زیبایی سینه و کاهش عوارض آن معرفی می شود که اگر جراح از این دستاورد ها آگاهی داشته باشد، نتیجه عمل زیبایی نیز موفقیت آمیز خواهد بود.

بهترین جراح پروتز سینه

بهترین دکتر پروتز سینه باید توصیه های لازم در مورد جراحی را به بیمار گوشزد کند. این توصیه ها شامل اقدامات قبل و بعد از عمل پروتز سینه هستند. مزایا و معایب جراحی زیبایی سینه هم باید به طور کامل و با صداقت به بیمار اعلام شود تا در تصمیم گیری بهتر وی را یاری کند.

برای پیدا کردن بهترین جراح سینه در تهران باید نمونه کار های جراحان زیادی را مشاهده کرد. بیمار قبل از انجام عمل باید تحقیقات کافی را درباره جراح مورد نظر خود انجام دهد. علاوه بر این باید از سوابق علمی و پزشکی جراح مطمئن شد. یک جراح خوب باید بتواند تشخیص دهد که از نظر اندازه چه پروتزی برای بیمار مناسب است و انتخاب های بیمار را شرح دهد.

در میان مارک های پروتز سینه کدام یک مناسب تر است؟

پس از اینکه جراح مناسب انتخاب شد، باید به دنبال پیدا کردن بهترین مارک پروتز سینه باشیم. معمولاً جراح به بیمار پیشنهاد می دهد که چه مارک پروتز سینه ای را تهیه کند. در این بخش اطلاعاتی برای انتخاب بهترین مارک پروتز سینه ارائه می شود. اندازه پروتز حتماً باید توسط جراح انتخاب شود و انتخاب سایز بر اساس بافت سینه فعلی بیمار و اهداف وی تعیین می شود. امروز کشور های زیادی در زمینه تولید پروتز سینه فعالیت می‌کنند. برخی از این کشورها ایمپلنت و پروتزهایی با کیفیت مطلوبی ارائه داده و همیشه با هم در رقابت هستند. یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب برند پروتز سینه، استحکام و ماندگاری و همینطور بافت نرم و انعطاف پذیری آن است.

 در ادامه چند مارک پروتز سینه معروف و با کیفیت را معرفی می کنیم.

پروتز سینه سیلیمد برزیلی

برزیل یکی از کشورهایی است که در زمینه تولید ایمپلنت و پروتز سینه در دنیا فعالیت دارد. پروتزهای تولید شده در کمپانی silimed  کیفیت و ماندگاری بالایی دارد. این محصولات دارای استاندارد روز دنیا بوده و در اندازه های مختلف تولید می شوند. همچنین تنوع این محصولات نیز قابل قبول است.

پروتز سینه منتور

اکثر جراحان پروتز سینه بر این باورند که پروتز سینه mentor بهترین مارک پروتز سینه موجود است. کیفیت بالا، ماندگاری طولانی، استحکام و تنوع بالا علت این محبوبیت است. برای ساخت پروتز های کمپانی منتور از مواد سیلیکونی با کیفیت استفاده می شود. این محصول در کشور آمریکا تولید می شود.


به این محتوا رای دهید..

۴
۰
( امتیاز : ۱۰۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081