بهترین دکتر جراح سینه در تهران برای عمل لیفت سینه و ماموپلاستی
بهترین دکتر جراح سینه در تهران برای عمل لیفت سینه و ماموپلاستی ۰۹۱۲۰۲۴۵۹۴۶
مقالات ماموپلاستی

لیفت سینه بدون جراحی چیست و چه روشهایی دارد؟

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

لیفت سینه بدون جراحی چیست؟

امروزه بانوان به دلایل مختلف ممکن است دچار افتادگی سینه شوند. این عوامل می‌ تواند شامل بالا رفتن سن، کاهش وزن زیاد در مدت زمان کم، اضافه وزن و عوامل ژنتیکی باشد. سینه عضوی است که روی زیبایی و تناسب اندام خانم ها تاثیر زیادی دارد. اکثر افرادی که دچار افتادگی سینه هستند همواره به دنبال روشی ساده برای رفع آن می گردند، به همین دلیل امروزه جراحی لیفت سینه در میان بانوان بسیار رواج پیدا کرده است. انجام این عمل می تواند به خوش فرم شدن سینه و رفع افتادگی آن کمک کند. با این حال افراد زیادی به دلایل متعدد نمی‌ خواهند جراحی انجام دهند و به دنبال لیفت سینه بدون جراحی هستند.

مشاوره و استعلام هزینه جراحی

09120245946

09129241081

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

روش های لیفت سینه بدون جراحی

از جمله دلایلی که باعث می شود افراد از جراحی لیفت سینه گریزان باشند، می توان به هزینه عمل، دوره نقاهت طولانی لیفت سینه، بیماری های خاص، مشکلات قلبی، فشار خون و حساسیت به داروهای بیهوشی و داروهای بی حسی اشاره کرد.

روش هایی وجود دارد که فرد می تواند با استفاده از آنها بدون جراحی سینه ها را لیفت کند. ممکن است با استفاده از این روش ‌ها در مدت زمان طولانی تری به نتیجه مورد نظر رسید، اما با انجام آنها از خطرات و عوارض ناشی از جراحی جلوگیری می ‌شود. در ادامه به بیان روش های لیفت سینه بدون جراحی خواهیم پرداخت.

رژیم غذایی برای لیفت سینه بدون جراحی

افراد می توانند با استفاده از رژیم غذایی مناسب در طولانی مدت باعث حالت گیری سینه های خود شوند. بیمار باید یک سری مواد غذایی را در زمان معینی مصرف کند. همچنین ممکن است مواد غذایی خاصی از رژیم غذایی حذف و یا مصرف آنها کم شود. به این منظور بهتر است از یک پزشک تغذیه کمک گرفته شود. با داشتن تغذیه مناسب و برنامه غذایی منظم پس از گذشت چند ماه می توان ظاهر بهتری را برای سینه ها ایجاد کرد.

ورزش

ورزش می تواند باعث خوش فرم شدن سینه ها شود. ورزش کردن نه تنها بر سینه ها بلکه بر تمام اعضای بدن تاثیر می گذارد. بهتر است ورزش ‌هایی مثل بدنسازی بانوان زیر نظر یک مربی متخصص انجام شود. ترکیب ورزش و برنامه غذایی مناسب می ‌تواند تا حدودی افتادگی سینه ها را برطرف کند.

طب سوزنی برای لیفت سینه بدون جراحی

یکی دیگر از راه های رفع افتادگی سینه استفاده از روش طب سوزنی است. طبق آمارهای به دست آمده، افرادی که از این روش برای رفع افتادگی سینه استفاده کرده اند از نتیجه آن رضایت نسبی داشته اند. با این روش می توان بدون عوارض جراحی به فرم ایده آل در سینه ها رسید. ممکن است جلسات متعدد لازم باشد تا از این روش به نتیجه مورد نظر دست یافت.

چند روشی که بیان کردیم همگی جز روش های لیفت سینه بدون جراحی محسوب می شوند و برای نتیجه گرفتن از این روش ها به وقت و تلاش زیادی نیاز است.


به این محتوا رای دهید..

۰
۰
( امتیاز : ۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081