مقالات لیپوساکشن

هزینه عمل لیپوساکشن باسن در سال 99 چقدراست؟

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هزینه عمل لیپوساکشن باسن

در این مقاله به طور کامل به بیان توضیحاتی درباره قیمت لیپوساکشن باسن خواهیم پرداخت؛ اما قبل از آن بهتر است توضیحاتی را درباره این جراحی بیان ‌کنیم. لیپوساکشن باسن یک عمل زیبایی است که برای کاهش حجم باسن به کار می ‌رود. روش انجام این عمل در شاخه ‌های مختلف خود متفاوت است. این عمل زمانی انجام می شود که افراد راه های غیر جراحی را امتحان کرده و به نتیجه مورد نظر خود نرسیده باشند. انجام لیپوساکشن باسن علاوه بر کاهش حجم باسن، فرم آن را هم بهبود می بخشد. نتیجه این عمل تا زمانی ماندگار است که بیمار یک برنامه غذایی و ورزشی مناسب را دنبال کند.

مشاوره و استعلام هزینه جراحی

09120245946

09129241081

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

قیمت عمل لیپوساکشن باسن

هزینه عمل لیپوساکشن باسن در سال 1400 و 99

همانطور که در مقاله های دیگر بیان کردیم قیمت عمل های زیبایی در حال تغییر و افزایش است. قیمت عمل لیپوساکشن باسن با ورود به سال جدید دچار افزایش شده است. اکثر جراحان هزینه ها را بر اساس تغییر قیمتی که در ابتدای سال تعیین کرده‌ اند لحاظ می‌ کنند. هزینه عمل لیپوساکشن باسن در سال 99 و 1400 با افزایش حدود 30 درصدی مواجه شده و بین 10 تا 15 میلیون تومان می باشد.

هزینه عمل لیپوساکشن باسن در تهران

هزینه عمل لیپوساکشن باسن در تهران تحت تاثیر عوامل زیادی تغییر می کند و طبیعی است که دارای قیمت ثابتی نباشد. معمولا هزینه مورد نیاز برای این عمل در تهران بیشتر است و به ازای آن جراحان ماهر و خدمات بهترین دریافت می شود. مهارت و تجربه جراح در عمل زیبایی باسن تاثیر زیادی در قیمت نهایی دارد.

عوامل موثر در هزینه عمل لیپوساکشن باسن

در تعیین قیمت عمل لیپوساکشن باسن چند عامل مهم وجود دارند که در این بخش آنها را بیان می کنیم.

  • یکی از عواملی که هزینه لیپوساکشن باسن را تغییر می دهد، توانایی و مهارت جراح در انجام عمل است.
  • میزان تغییراتی که باید ایجاد شود و خواسته های بیمار در رقم نهایی تاثیر گذار است.
  • مخارج مربوط به اتاق عمل بر هزینه عمل اضافه می شود. در صورتی که عمل در بیمارستان انجام شود هزینه بیشتر است.
  • دستمزدی که به دستیار جراح و متخصص هوشبری پرداخت می شود.
  • مدت زمانی که عمل به طول می ‌انجامد.

هزینه روش های مختلف لیپوساکشن باسن

همانطور که می دانید لیپوساکشن شامل یک روش ثابت نبوده و با استفاده از متد ‌های گوناگون مانند لیپوماتیک قابل انجام است. هرچند همه این روش ها به یک منظور انجام می ‌شود اما طریقه انجام آنها با هم متفاوت است. هزینه عمل لیپوساکشن باسن بر اساس روش عمل، مزایا و معایب آن و توانایی جراح در انجام روش انتخابی تعیین می ‌شود. بنابراین زمانی هزینه‌ ها افزایش می ‌یابد که روش انتخاب شده کمترین عوارض و خطرات را برای بیمار داشته و پس از انجام آن نتیجه خوبی حاصل شود.

هزینه عمل لیپوماتیک باسن

لیپوماتیک باسن یکی از بهترین روش ها برای حذف چربی های باسن است که نسبت به روش های قدیمی لیپوساکشن دارای مزایای بیشتری است. قیمت لیپوماتیک باسن بر اساس کیفیت تجهیزاتی که استفاده می ‌شود، مهارت و تجربه پزشک، مقدار چربی و... تعیین می شود. اگر می خواهید اطلاعات کاملی درباره هزینه لیپوماتیک باسن دریافت کنید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

قیمت لیپوساکشن باسن با دستگاه پال

دستگاه پال دستاورد مهمی در زمینه عمل لیپوساکشن است. روش‌های سنتی لیپوساکشن به این گونه انجام می ‌شد که جراح باید فشار لازم برای جدا کردن چربی ها را به صورت فیزیکی وارد می کرد. در چنین شرایطی هم امکان آسیب رسیدن به دیگر بخش‌ های بدن بالا می رفت و هم اینکه انرژی بیشتری از پزشک گرفته می شد و عمل را با دقت کمتری انجام می ‌داد. دستگاه پال به شکل اتوماتیک ارتعاشاتی را وارد کرده و چربی ها را جدا می کند. به اینگونه هم نتیجه مطمئن ‌تری حاصل می شود و هم زمان عمل کوتاه تر خواهد شد‌. این موارد باعث شده است قیمت عمل لیپوساکشن با دستگاه پال بیشتر از روش ‌های سنتی و قدیمی تر باشد.

هزینه عمل لیپوساکشن اولترازد برای باسن

لیپوساکشن اولترازد از شاخه های این عمل است که با استفاده از امواج قوی صوتی چربی ‌ها را از بین می ‌برد. جراحان کمی از این روش استفاده می کنند. هزینه عمل لیپوساکشن باسن به روش اولترازد را نمی توان به طور دقیق تخمین زد. این روش در کشور ما نسبت به دیگر روش‌ ها جدیدتر است و طبق آماری که از این عمل به دست می رسد عوارض کمتری دارد.


به این محتوا رای دهید..

۳
۰
( امتیاز : ۱۰۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081