مقالات ابدومینوپلاستی

بهترین جراح ابدومینوپلاستی چه ویژگی هایی دارد

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

بهترین دکتر و جراح ابدومینوپلاستی در تهران

بهترین جراح عمل زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی مساوی با بهترین نتیجه از عمل است. جراحی ابدومینوپلاستی شکم یک عمل زیبایی است که طی آن علاوه بر چربی شکم، بافت اضافی هم جدا می‌ شود همچنین در مواردی عضلات دیواره شکمی نیز به هم نزدیک تر شده و سفت می شود. به همین دلیل پس از این عمل شکم ظاهری سفت به خود گرفته و پوست کشیده ای پیدا می کند. ابدومینوپلاستی عملی تهاجمی و پیچیده است و به همین دلیل باید توسط یک پزشک خوب و ماهر انجام شود. در شهر تهران تعداد جراحان زیادی این عمل را انجام می‌ دهند و کار سختی است که بتوان متخصصان واقعا ماهر و خوب را پیدا کرد. به همین دلیل ما در این مقاله خصوصیاتی را که متخصصین ماهر عمل ابدومینوپلاستی باید داشته باشند را ذکر می کنیم.

مشاوره و استعلام هزینه جراحی

09120245946

09129241081

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

بهترین دکتر ابدومینوپلاستی

ویژگی های بهترین دکتر عمل زیبایی شکم

بهترین دکتر ابدومینوپلاستی شکم باید تبحر بالایی داشته و شرایط خوبی را برای بیمار مهیا کند. در ادامه بخشی از ویژگی هایی که بهترین پزشک در زمینه ابدومینوپلاستی  باید داشته باشد را بیان خواهیم کرد.

 • در وهله اول یک دکتر خوب باید بهترین مشاوره را به بیمار داده و بهترین راه را برای پیکرتراشی ناحیه شکم انتخاب کند. در جلسه مشاوره باید اطلاعات لازم به بیمار داده شوند و به سوالات او پاسخ داده شود.
 • در صورتی که یک بیمار کاندیدای مناسب انجام این عمل نباشد پزشک نباید او را عمل کند و همینطور باید روش مناسب را به وی پیشنهاد کند.
 • بهترین پزشک باید در انجام عمل ابدومینوپلاستی و مینی ابدومینوپلاستی تبحر کافی را داشته باشد. این موضوع مستلزم داشتن علم و تجربه عملی زیادی است.
 • پس از انجام عمل پزشک باید بیمار را در چند جلسه معاینه کرده و نتیجه عمل را طی جلسات فالو آپ مشاهده کند.
 • یک موضوع مهم که بر نتیجه عمل تاثیر بسزایی دارد رعایت مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی است. جراح باید اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیار بیمار بگذارد.

بهترین جراح ابدومینوپلاستی تهران

معیار های انتخاب بهترین جراح زیبایی شکم

کسی که کاندیدای انجام عمل زیبایی شکم است باید معیارهایی را برای انتخاب جراح خود تعیین کند که در ادامه برخی از این فاکتورها را بیان می‌ کنیم.

 • بهترین جراح ابدومینوپلاستی از سابقه درخشان و موفق در زمینه این عمل برخوردار است.
 • جراح ماهر بهترین مشاوره را به مراجعین خود می دهد و روش مناسب جراحی را برای وی انتخاب می کند.
 • بهترین جراح ابدومینوپلاستی این عمل با کمترین آسیب و عوارض انجام می دهد و سلامتی بیمار از اولویت های او است.
 • باید معیار اصلی را سوابق کاری پزشک قرار داد. باید با افرادی که توسط پزشک مورد نظر ما عمل شده‌ اند مشورت کنیم و نتیجه عمل آنها را مشاهده کنیم.
 • یک پزشک خوب دارای بهترین کادر و بهترین تیم جراحی است و از افراد حرفه ای به این منظور استفاده می کند.
 • یک جراح خوب در تعیین هزینه عمل ابدومینوپلاستی شرایط بیمار را سنجیده و مناسب ترین قیمت ممکن را اعلام می کند.

دکتر خوب ابدومینوپلاستی

بهترین جراح عمل مینی ابدومینوپلاستی

عمل مینی ابدومینوپلاستی شباهت زیادی به ابدومینوپلاستی دارد اما در سطح محدود تری انجام می شود. جراح مناسب در تشخیص راه مناسب درست عمل کرده و در صورت لزوم از مینی ابدومینوپلاستی برای بیمار استفاده می کند. البته منظور این نیست که مینی ابدومینوپلاستی عمل ساده ای است بلکه این جراحی هم حساسیت ها و پیچیدگی های خود را دارد اما با وسعت و زمان کمتری نسبت به ابدومینوپلاستی انجام می‌ شود. بهترین دکتر مینی ابدومینوپلاستی باید تمام ویژگی هایی که در بخش های قبل بیان شد را داشته باشد. این ویژگی ها در زمینه انجام عمل، مشاوره دادن، اطلاعات کافی به بیمار و... می باشد.

بهترین دکتر ابدومینوپلاستی کجاست؟

دکتر خوب برای ابدومینوپلاستی شکم

یک دکتر خوب ابدومینوپلاستی باید در زمینه انجام این عمل تخصص و تجربه کافی را داشته باشد. تمام انتظارات بیماران به تجربه و تخصص جراح ختم می شود و در واقع تنها انتظار مراجعه کنندگان این است که با کمترین عوارض و خطرات به نتیجه دلخواه برسند. بنابراین پزشکی خوب است که بتواند این انتظارات را برای بیمار برآورده کند.


به این محتوا رای دهید..

۱
۰
( امتیاز : ۱۰۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081