بهترین کلینیک تزریق چربی در تهران چه ویژگی هایی دارد؟
بهترین کلینیک تزریق چربی در تهران چه ویژگی هایی دارد؟ ۰۹۱۲۰۲۴۵۹۴۶
مقالات تزریق چربی

بهترین دکتر جراح تزریق چربی در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

مشاورین زیبایی جراحان نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

عمل تزریق چربی چیست؟

امروزه اکثر افراد جامعه به دنبال ارتقاء زیبایی ظاهری و انجام عمل زیبایی هستند. در سال‌های اخیر جراحی تزریق چربی نظرهای زیادی را به خود جلب کرده است. به همین منظور افراد به دنبال پیدا کردن بهترین جراح تزریق چربی هستند تا انجام عمل خود را با خیال راحت به او واگذار کنند. راهکارهایی وجود دارد که با به کار بردن آنها می توان بهترین دکتر تزریق چربی به صورت، تزریق چربی به باسن و یا دیگر اعضای بدن را پیدا کرد. زمانی که بیمار از مهارت جراح اطلاع داشته باشد، در حین عمل استرس نداشته و با دید مثبت به نتیجه عمل نگاه می کند.

مشاوره و استعلام هزینه جراحی

09120245946

09129241081

مشاوره در واتساپ      اینستاگرام عمل زیبایی

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

بهترین دکتر تزریق چربی تهران

چگونه می توان بهترین دکتر تزریق چربی را پیدا کرد؟

برای اینکه بتوان بهترین پزشک تزریق چربی را پیدا کرد راه های زیادی وجود دارد و بهتر است با کسانی که این عمل را انجام داده‌اند، مشورت صورت بگیرد. همچنین مشورت و گفتگو با مراجعان قبلی پزشک مورد نظر، به بسیاری از سوالات ما پاسخ می دهد. تعداد عمل های تزریق چربی موفق قبلی هم می تواند بیانگر توانایی پزشک مورد نظر باشد. بهترین جراح تزریق چربی باید در زمینه مد نظر شما سابقه فعالیت طولانی و جراحی های موفق با عوارض حداقل داشته باشد.

مهارت دکتر جراح تزریق چربی

همان طور که مطلع هستید، انجام هرگونه عمل جراحی نیاز به مهارت بالایی دارد. در زمینه عمل های زیبایی به دلیل ظرافت بالا و در معرض دید بودن نتیجه، نیاز به تجربه و دقت کافی بیشتر احساس می شود. تقریبا نیمی از انواع جراحی های زیبایی در ناحیه صورت انجام می شود، چرا که صورت بیش از دیگر اعضای بدن در معرض دید قرار دارد. بنابراین دکتر تزریق چربی باید از مهارت کافی برای جراحی با حداقل عوارض و مشکلات، برخوردار باشد. جراحی زیبایی باید به گونه‌ای انجام شود که کمترین نقصی در عضو مد نظر نمایان نباشد. علاوه بر جوانب زیبایی، توانایی و تجربه پزشک باعث می شود جراحی با حداقل عوارض و با ماندگاری نتایج بالا صورت بگیرد. تزریق چربی با مهارت جراح انتخابی رابطه مستقیم دارد. در ادامه ویژگی های بهترین دکتر تزریق چربی را مشاهده می کنید.

بهترین جراح عمل تزریق چربی

پیدا کردن بهترین عضو برای برداشت چربی

یک جراح خوب باید بتواند با یک معاینه ساده بهترین محل را برای برداشت چربی پیدا کند. به این منظور، جراح باید بداند که برای عمل چه مقدار چربی نیاز است. چرا که مقدار چربی لازم برای تزریق به اندام های مختلف، متفاوت است. برخی از افراد دارای چربی نمایان در بدن خود نیستند، در چنین شرایطی جراح باید بتواند عضوی را که چربی لازم را دارد پیدا کند.

توانایی و دقت در تزریق چربی

مهمترین فاکتور در جراحی های زیبایی ظریف، تجربه قبلی پزشک است. ممکن است هیچ کس متوجه محل برداشت چربی نشود، اما محل تزریق چربی همواره در معرض دید قرار دارد. بنابراین جراح باید بتواند به گونه‌ ای تزریق را انجام دهد که کمترین ناهمواری و عدم تقارن در پوست به وجود آید. همچنین میزان تزریق باید متناسب با نیاز فرد بوده و مقدار چربی تزریق شده کم یا زیاد نباشد. بهترین راه، اعتماد به تجربه جراح تزریق چربی است. عمل تزریق چربی از ظرافت بالایی برخوردار بوده و مهارت جراح در نتیجه آن تاثیر مستقیم و بسزایی دارد.

فراگیری دانش پزشکی روز

همانطور که می‌دانید روش‌های جراحی روزانه در حال پیشرفت و تغییر هستند و جراحی موفق است که در فراگیری این علوم و روش های جدید پیش قدم باشد. پزشک تزریق چربی که همواره در حال ارتقاء دانش و مهارت خود باشد، قطعاً قابل اعتمادتر بوده و به نتیجه جراحی های وی امید بیشتری خواهد بود.

ارائه مشاوره لازم به بیمار

مشاوره، ابتدایی ترین قدم برای انجام جراحی زیبایی می باشد و برای انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی به فرد کمک زیادی می کند. در این جلسه توضیحاتی درباره جراحی داده می‌شود. صداقت و صراحت جراح در این مرحله، وی را از سایر پزشکان متمایز می کند. ممکن است متقاضی تزریق چربی اصلا نیاز به انجام عمل نداشته باشد، در این شرایط جراح واقعیات و راههای جایگزین را پیش روی وی می گذارد. پزشک در این جلسه باید علاوه بر توضیحات لازم، پاسخگوی سوالات فرد بوده و انتظاراتش از انجام عمل تزریق چربی را بفهمد. در صورتی که امکان برآورده شدن برخی از این انتظارات وجود نداشته باشد، باید با صراحت به اطلاع فرد برساند. در صورتی که بیمار کاندید مناسبی برای تزریق چربی باشد، لازم است اقدامات قبل و بعد از تزریق چربی و روند انجام جراحی به طور کامل به وی آموزش داده شود.

انتخاب روش مناسب خالص سازی چربی 

چربی ها دارای سلول های زنده هستند که از طریق خون تغذیه شده و اکسیژن به آنها می رسد، بنابراین نباید بیش از حد در فضای خارج از بدن قرار داشته باشد. بهترین دکتر تزریق چربی روشی را برای خارج کردن چربی انتخاب می کند که چربی با کمترین ماده اضافی، خارج شده و خالص سازی آن زمان بر نباشد. همچنین باید مقداری خون از بیمار گرفته و از آن پی آر پی جدا شود و با چربی خالص ترکیب شود. سپس عمل تزریق انجام می شود.


به این محتوا رای دهید..

۳
۰
( امتیاز : ۱۰۰%)
ارسال دیدگاه:
captcha
سوال خود را از ما بپرسید
مشاورین زیبایی جراحان
بستنمشاورین زیبایی جراحانمشاورین زیبایی جراحان

سوالات خود را از پزشکان مشاور جراحان بپرسید

+989129241081